App Store Google Play

Агітатор і здирник: представник ОСББ розповіла, хто такі насправді Хозін і Варфоломей

27.04.2017 16:00
Агітатор і здирник: представник ОСББ розповіла, хто такі насправді Хозін і Варфоломей

26 квітня заступник голови правління ОСББ «Моніторна 10» Ольга Єрмакова вийшла на прес-конференцію в інформаційний центр "Інформатор", щоб розповісти, які афери скоюють депутат міськради від БПП Дмитро Хозін і скандально відомий колишній голова ЖЕКу № 37 Сергій Варфоломей, який прославився нещодавнім нападом на заступника мера Дніпра Михайла Лисенка. За словами жінки, в січні 2016 року ця пара намагалася незаконно зареєструвати ОСББ в їхньому будинку, а спільниця Хозіна і Варфоломея зізналася в суді, що підробляла підписи за вказівкою цих «товаришів».

«На початку минулого року Хозін і Варфоломей почали агітувати мешканців для організації ОСББ. 18 січня по всім дванадцятьом під'їздах будинку на Моніторній, 10 вони розносили документи, датовані шостим (!) березня. Саме в цей день мали відбутися установчі збори. У паперах вже були вказані прізвища членів правління, ревізійної комісії і представників від ОСББ. Я почала ставити питання членам цієї ініціативної групи, попереджати, що їх дії не є законними. Тому що не можна даний документ формувати до того, як відбудуться ці збори. Але мене як би чемно послали», - каже Ольга Єрмакова.

Мешканці будинку створили свою ініціативну групу, яка повинна була перешкодити незаконному створенню ОСББ. Проводили збори, пояснювали плюси і мінуси життя при об'єднанні співвласників, пропонували людям самим виступити членами правління і ревізійної комісії. Але «помічники громадян» Хозін і Варфоломей не зупинилися.

«До мене прийшли мешканці з дивною інформацією. На сторінці у Facebook Сергія Варфоломея були викладені документи: статут «Моніторної, 10», протокол зборів, невід'ємні доповнення. Ми запитали, що це за документи. Він сказав, що це зразки. Але в зразках не вказують реальних людей, реальні адреси і мобільні телефони. Тобто, готовий пакет документів на цю фіктивну реєстрацію був викладений в Інтернеті», - зазначає заступник голови правління ОСББ «Моніторна, 10».

6 березня мешканці будинку створили власне ОСББ на чолі з людьми, які в ньому реально проживають, а не маловідомими представниками «активістів».

Але на цьому історія не закінчилася. Влітку 2016 року Дмитро Хозін і Сергій Варфоломей подали заяву до суду на Ольгу Єрмакову. Нібито вона їх оббрехала, образивши їх честь, гідність і ділову репутацію. Позивачі запросили компенсацію в 10 тисяч гривень для кожного. Втім, мешканці будинку виграли суд.

«У залі засідання суду жінка з ініціативної групи Хозіна-Варфоломея зізналася, що дійсно підробляла підписи на документах. Коли суддя запитав, чому вона це робила, відповідь була такою: так, я знала, що це протизаконно, але я виконувала те, що мені сказали», - згадує Ольга Єрмакова.

26 березня 2017 року ОСББ «Моніторна, 10» проходило підсумкові збори. На ньому Ольга Єрмакова звітувала за виконану за рік роботу. На заході знову з'явилися Хозін і Варфоломей, хоча їх ніхто не запрошував. Дмитро Хозін почав завзято агітувати мешканців, щоб вони стали самостійним ОСББ і відмовилися від послуг комунальних служб. В такому випадку він згоден виділити депутатські гроші на ремонт.

«Тричі мешканці нашого будинку ходили до нього як до депутата міськради на прийом. Носили заявки, просили сприяти ремонту. Депутат повинен допомагати виборцям, мешканцям будинку. Але він в перший раз навіть не взяв у руки їхні заяви. Другий раз він прийшов до нас на збори, сказав, що так, ви приносили мені заявку, але я її не задовольню. Це був ультиматум. Я вважаю, що їх інтерес в тому, щоб депутат зміг би заводити свої організації для ремонту нашого будинку», - зазначила Ольга Єрмакова.

Зараз мешканці ОСББ «Моніторна, 10» сподіваються, що ця парочка більше не з'явиться в їхньому будинку. Люди не знають, як все-таки отримати гроші на ремонт. А деякі і зовсім соромляться, що голосували за такого депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...