App Store Google Play

У Дніпрі відбувся 24-й міський фестиваль талантів людей з особливими потребами «Крок до творчості – крок до життя»

26.04.2017 09:00
У Дніпрі відбувся 24-й міський фестиваль талантів людей з особливими потребами «Крок до творчості – крок до життя»

25 квітня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії пройшов традиційний міський фестиваль творчості людей з особливими потребами «Крок до творчості – крок до життя». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Захід щорічно організовує Об'єднання людей з інвалідністю «Творчість» за підтримки Дніпровської міської ради. Привітала учасників фестивалю директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Людмила Козловська.

«Вже 24 роки міська рада підтримує такий добрий і душевний фестиваль, учасниками якого є люди з обмеженими фізичними можливостями. Коли дивишся на них, виникають лише позитивні емоції від того, що люди з інвалідністю радіють життю, відвідують різні гуртки, не замикаються в собі, а навпаки розвивають свої таланти – хтось у танцях, хтось у співах, читанні віршів, художній самодіяльності. Така життєва позиція надихає. Вони – молодці! Фестиваль укотре підкреслює, що у творчості людина прекрасна», – зазначила представниця мерії.

Цього дня на сцені театру свої таланти продемонстрували близько 100 учасників. Усі вони отримали солодкі подарунки. Людмила Козловська також додала, що у 2017 році на підтримку людей з особливими потребами у міському бюджеті передбачено близько 14 млн грн.

Під час заходу очільниця департаменту вручила подяку міського голови президенту Об'єднання людей з інвалідністю «Творчість» Тетяні Шелюг, яка вже багато років опікується людьми з обмеженими фізичними можливостями.
Ольга Герасименко у складі танцювального колективу «Росток» презентувала танець під назвою «Вставай». «Уже не один рік займаюся танцями. Подобається готуватися і виступати перед глядачами не сцені. А ще люблю співати. Сподіваюся, що усім наш номер буде до вподоби», – розповіла дівчина.   

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...