App Store Google Play

Свавілля Жадько та її поплічників допекло мешканців Марганцю

26.04.2017 13:40
Свавілля Жадько та її поплічників допекло мешканців Марганцю

У місті Марганець, очільником якого є представниця «Опозиційного блоку» Олена Жадько, місцевим мешканцям жити стає дедалі важче. Влада не просто не збирається вирішувати нагальні проблеми міста, а й, власне кажучи, сама їх створює. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «СтопКор».

"У Марганці громадські активісти за свою активну позицію та нетерпимість до корупційних витівок влади отримують погрози про фізичну розправу та втрачають майно. Голові місцевого осередку проекту «СтопКор» Сергію Хникіну після викривальних розслідувань злочинних дій влади спалили авто та гараж, родині місцевого, марганецького, журналіста Володимира Садикова погрожував депутат міської ради Олександр Бондаренко, а брат політика напав на знімальну групу "СтопКору". У місті процвітає клан поплічників мера Олени Жадько. Саму колишню регіоналку пов'язують із низкою корупційних скандалів у місті. На її рахунку – комунальний та сміттєвий колапс у місті», - говорить журналіст «СтопКору» Сергій Медяник.

За його словами, керманичка Марганцю Жадько обзиває громадських активістів бандитами та вважає «досягненням», що за рік відремонтувала аж дві вулиці міста. На пропозицію покращити міські комунікації та дороги, знову ж таки сипле образами, та до того ж ще й дає зрозуміти: те, що у місті знищують майно громадських активістів, її не обходить.

«Жадько не визнала своєї причетності до скандалу із вивозом сміття у місті та не змогла прояснити, куди йде завищена платня з громадян за послуги теплопостачання. Серед поплічників Жадько - не лише депутати місцевої ради, серед яких Олександр Бондаренко, а й, як з'ясувалось, керівник дільничних інспекторів Марганця», - додає Сергій Медяник.

Свавілля у Марганці процвітає. Зокрема, влада «Опозиційного блоку» на днях залишила три тисячі місцевих мешканців без газу. З 17 квітня жителі району Ворошилівка три доби сиділи без газу, до того ж їм вперто розповідали байки про те, що газопостачання відсутнє через витівки місцевих хуліганів.

Не маючи змоги терпіти беззаконня й надалі, містяни вийшли на мітинг, жадаючи почути відповіді на давно «наболівші» питання. Однак, подільник Жадько, місцевий депутат Олександр Бондаренко замість вийти до громади на розмову, «сховався» у своїй автівці та наїхав на правозахисника Ігоря Бондарчука.

Як повідомляє журналіст Роман Бочкала, Бондаренко, насправді, намагався втекти.

“Ми приїхали в це місто – подивитися в чесні очі місцевих бондз. Сміливості вистачило всім, крім власне держиморди. У спробі втекти, Бондаренко скоїв наїзд на правозахисника Ігоря Бондарчука. На очах у десятків людей”, – стверджує журналіст.

Після інциденту місцеві мешканці оточили авто депутата. На лобовому склі його автівки виклали свинячу голову, спустили шини. Навколо «сміливця», який вперто відмовлявся навіть показати документи, зібралися сотні людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...