App Store Google Play

В'ячеслав Мішалов: головні заколотники в міській раді - Погрєбов, Краснов і Вілкул

26.04.2017 14:20
В'ячеслав Мішалов: головні заколотники в міській раді - Погрєбов, Краснов і Вілкул

Сьогодні, 26 квітня, на прес-конференції секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов розповів подробиці "корупційного скандалу", який закінчився лише ганьбою для так званих опозиціонерів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Нещодавно, представники так званої «опозиції», серед яких знайшлося місце обранцям від самих різних партій, згуртувалися та влаштували галас у міський раді проти В'ячеслава Мішалова та Артема Хмельникова, який закінчився невдало для заколотників. Та й згодом стало зрозуміло, що "опозиціонери" хотіли просто заблокувати роботу міської ради, якщо вже не перехопити важелі впливу у міського голови і представників депутатської більшості.

"Нещодавно на мою адресу були висунуті огульні звинувачення щодо того, що я нібито допомагаю фірмі, яка належить моєму батькові, вигравати якісь тендери. Обвинувачі називали страшні суми, мовляв, на цьому ми заробили близько 50 млн. грн. Так ця компанія виграла тендер, і отримала на свій рахунок 3 млн. грн. за виконання роботи, окрім цього компанія офіційно відзвітувала і закрила акт виконаних робіт. Ці тендери перевіряли різноманітні силові структури, і нічого протизаконного та не правомірного не знайшли", - розповів Мішалов.

Також протягом певного часу В'ячеслава Мішалова звинувачували у тому, що він є фігурантом кримінальних справ, ці звинувачення він теж спростував.

"На жаль для моїх опонентів, у мене є документальні докази - висновки СБУ, де вказано, що на сьогодні не існує жодної кримінальної справи тим чи іншим чином пов'язаної з моїм ім'ям", - наголосив Мішалов.

На думку секретаря міської ради головними провокаторами у скандальному розголосі стали три особи - Дмитро Погрєбов, Загід Краснов та Олександр Вілкул. 

"На хвилі цієї брехні кожен вирішив скористатися ситуацією. Наприклад, цим скористалася партія «Самопоміч» для зведення особистих рахунків зі мною, також цим скористався перебіжчик з «Самопомочі» пан Лигін, який у своїй інтерпретації ходив і розносив інформацію по київському офісу партії. Але найбільше цією ситуацією скористалися наші місцеві опозиціонери, люди, які в першу чергу налаштовані на деструктивізм. Їх абсолютно не хвилює ні одне питання пов'язане з нашим містом, їх головне завдання - нашкодити, а потім перекласти всю відповідальність на виконавчу владу. Три головні заколотника - це Вілкул, Краснов і Погрєбов", - заявив він.

В'ячеслав Мішалов нагадав одну з найбільших бізнес-афер за останні роки, завдяки якої родина Погребових збагатилася на чималі кошти

"Після того, як справа боргів Погрєбова набула резонансного суспільного розголосу, і всі дізналися, що цей депутат зухвалий ошуканець, він тепер намагається повернути собі політичний прихисток будь-якими способами", - вважає секретар міської ради Дніпра.

В свою чергу, за словами Мішалов, Вілкул також будь-якими відчайдушними діями намагається повернути свої позиції в Дніпрі, наприклад, які були до Революції Гідності.

"Відома фраза Вілкула «чим гірше, тим краще» відмінно характеризує його діяльність. Його не цікавить ніяка конструктивна позиція і логіка, він націлений виключно на війну. Йому байдуже на мешканців міста, діяльністю міської ради, він марить своєю загубленою владою", - наголосив Мішалов.

Також він зазначив, що Загід Краснов діє в своїх бізнес-інтересах.

"У пана Краснова хоча б відкрита позиція - він не соромлячись заявляє, що є одним з гравців зовнішньої реклами у місті. Партія «Громадська сила» відкрито протистоїть будь-якому демонтажу незаконних рекламних конструкцій. Міськрада має на сьогодні близько 65 судових справ щодо білбордів. Ось як насправді виглядає неконструктивна опозиція", - зазначив Мішалов. 

Якщо спочатку всі довколо дивувалися, навіщо депутати влаштували масштабний скандал на подібній ганебній брехні, то тепер стає зрозумілим: цілі, які переслідує так звана "опозиція" прості  - хтось намагається повернути свій вплив та політсилу, хтось фінансування та політичне  прикриття, а хтось бореться за свій бізнес.

"І сьогодні ці три особи окрім своїх власних завищених амбіцій нічиї інтереси не представляють", - підсумував Мішалов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...