App Store Google Play

У Дніпрі пройшов вокальний фестиваль "Музичне сузір'я України"

25.04.2017 14:40
У Дніпрі пройшов вокальний фестиваль "Музичне сузір'я України"

У Дніпрі, на базі палацу студентів ДНУ, пройшов дводенний Всеукраїнський вокальний фестиваль «Музичне сузір’я України». 21 та 22 квітня на дніпровській сцені виступили більше 40-ка учасників з 20 куточків країни. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у соцмережі.

Фестиваль започатковано Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара за ініціативи студентів народної студії сучасного вокалу «Мрія» ПКС ДНУ. В цьому році він відбувся за підтримки Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Підготовка до фестивалю велася кілька місяців. За відеоматеріалами претендентів, а їх було більше 80, оргкомітет обрав 40 найкращих. Конкурували між собою Київ, Полтава, Одеса, Житомир, Кривий Ріг, Кам’янське, Харків, Запоріжжя та Дніпро.

Головною умовою фестивалю було виконання української пісні.

Оцінювали виконавців заслужені артисти України, солісти Дніпропетровського академічного театру опери та балету, Дніпропетровської філармонії імені Когана, викладачі вокалу Академії музики імені Глінки та Київського університету культури та мистецтв, директори музичних шкіл міста.

На церемонії нагородження кожен учасник отримав сувенір з петриківським розписом та диплом. Гран-прі фестивалю виборола 16-річна студентка Київської академії естрадно-циркового мистецтва - Мар’яна  Щербак (Київ). Спеціальні  премії від благодійного президентського фонду Л. Д. Кучми отримали студентки Дніпропетровського національного університету – Аліна Гроховська (ФМЕ) та Катерина Шевчик (ЕФ), Молодіжний хор при Свято-Тихвінському жіночому монастирі (Дніпро).

Громадська організація "Яскрава країна" вручила спеціальні сертифікати Євгену Кравчуку (Житомир) та Наталі Шишкіній (Одеса).

Опісля -  виконавці розпочали великий Гала-концерт ІІ пісенного фестивалю «Музичне сузір’я України».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...