App Store Google Play

Ліквідація підтоплень та розчищення річок – у ДніпроОДА відзвітували за тиждень

25.04.2017 08:00
Ліквідація підтоплень та розчищення річок – у ДніпроОДА відзвітували за тиждень

У селі Мишурин Ріг ліквідували підтоплення, а онлайн екологічна карта поповнилася новими об’єктами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

У селі Мишурин Ріг завершили проект з ліквідації підтоплень, тож тепер мешканці можуть забути про «Венецію», в якій вони жили кілька років.

До кінця травня планується закінчити ще один проект з розчищення річки Бакаї у Васильківському районі. Вже звільнено від бруду більше 7 кілометрів узбережжя, залишилося ще 2. Після завершення робіт ширина водойми буде сягати до 18 метрів, глибина – 3 метри. Річка була замулена більше 30 років.

«Цього року плануємо реалізувати близько 20 природоохоронних проектів. Зокрема, розчистити русла 11-ти річок та захистити від підтоплень два міста і шість сіл», - додав директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець.

Підприємства Дніпропетровщини за рік подали більше тисячі заяв про реєстрацію декларацій про відходи. Більшість – у режимі онлайн. Загалом підприємцям доступні три екологічні послуги в електронному вигляді. 

Екологічна карта на сайті екомоніторингу поповнилася ще на 40 об’єктів - це переважно комунальні підприємства міських рад. На сайті в режимі онлайн можна ознайомитися зі станом повітря в різних місцях. Загалом на ресурсі більше 2,5 тисяч об’єктів.

«28 квітня у департаменті екології пройде третій семінар з електронних екологічних послуг. Вони значно спрощують та пришвидшують процес оформлення документів. Вже провели два тренінга. Їх відвідали більше 120 підприємців», - зазначив Руслан Стрілець. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...