App Store Google Play

У Філатова дали копняка під зад недобросовісному підряднику, який клав асфальт в калюжі

24.04.2017 14:20
У Філатова дали копняка під зад недобросовісному підряднику, який клав асфальт в калюжі

Сьогодні під час брифінгу заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко повідомив, що у зв'язку з недбалим ставленням ТОВ "Весна ЛТД" до роботи, міська рада офіційно розірвала всі взаємовідносини з цим підприємством.

Нагадаємо, що ТОВ "Весна ЛТД" проводила ремонтні роботи дорожного покриття на житловому масиві Лівобережний-3.  Робочі при цьому засипали асфальт просто в калюжі.

Учора на адресу недобросовісного підрядника різко висловився міський голова Дніпра Борис Філатов, пообіцявши, що "..скоти, зокрема фірма "Весна", підуть під ніж". 

Відтепер дане підприємство, повідомив Михайло Лисенко, додається до чорного списку під "почесним" номером один. Оскільки "Весна" є субпідрядником на виконання робіт з асфальтування, до генерального підрядника також будуть вжиті заходи.

Також Дніпровська міська рада рекомендуватиме районам міста, колегам з інших міст та РДА не заключати договори з даним неблагонадійним підрядником.

 За даними відкритого реєстру, ТОВ "Весна ЛТД" зареєстроване на вулиці Булигіна у Дніпрі, керівником підприємства є Ігор Веснін. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...