App Store Google Play

У Дніпрі зірвали вибори голови Бабушкінського районного суду

24.04.2017 11:00
У Дніпрі зірвали вибори голови Бабушкінського районного суду

Сьогодні, 24 квітня, у Дніпрі вибори голови Бабушкінського районного суду розпочалися зі скандалу та були зірвані. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Десятки громадських активістів прийшли під будівлю суду, вимагаючи, за їх словами, чесних та законних виборів. Зокрема лідер ГО "Народний трибунал" Костянтин Більцан увірвався з невідомими особами до зали суду, де мали проходити вибори голови, та влаштував скандал, висуваючи суддям незрозумілі звинувачення, тим самим провокуючи зрив виборів.

Зазначимо, у залу засідання, де мало проходити таємне голосування, не пускали журналістів та силою виштовхували їх із приміщення. На питання, яким чином мають проходити голосування, чи мають бути встановленні кабінки для голосування, чи можуть у процесі голосування бути присутні громадські активісти, відповіді ніхто не дав.

Зокрема, суддя Лариса Татарчук - чи не єдина, хто відповідав на питання журналістів і не вимагав їх "негайно вигнати" - зазначила, що вона не організатор виборів і не знає, яким чином вони мають проходити.

"Зала засідання - це одна велика кабінка для голосування", - наголосив охоронець одного із суддів та виштовхав оператора із зали.

Сумновідомий суддя Микола Решетнік на питання не відповідав та відкрито ігнорував журналістів.

По прибуттю поліції перебіг подій не змінився, правоохоронці взяли свідчення у представників "Народного трибуналу" та суддів, але не дійшовши якогось певного рішення, продовжили мовчки спостерігати за дійством.

Після годинного балагану, судді, які прийшли взяти участь у виборах голови Бабушкінського районного суду, при цьому не знаючи процес голосування, втекли кожен до своїх кабінетів, а активісти лишилися надалі блокувати залу, аби вибори так і не відбулися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...