App Store Google Play

Біл-борд у Кривому Розі над стелою загиблих в АТО досі не зробили «соціальним»

23.04.2017 08:00
Біл-борд  у Кривому Розі над стелою загиблих в АТО досі не зробили «соціальним»

Завдяки фінансовій підтримці криворізьких громадських активістів та кількох депутатів, з середини червня на 95 кварталі над стелою пам'яті загиблих в АТО Героїв, на білл-борді був розміщений плакат для вшанування пам'яті всіх тих, хто боровся і продовжує боротися за цілісність і незалежність нашої держави. Питання про те, щоб зробити саме цей білл-борд соціальним піднімався неодноразово, але поки безуспішно. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 0564.ua.

Влітку 2016 року на сайті міськвиконкому була розміщена петиція з проханням на постійній основі, присвятити білборд, який знаходиться на 95 кварталі над стелою загиблих, воїнам-криворіжцям, які загинули, захищаючи цілісність України, а також тим, хто захищав і продовжує захищати її кордони від ворогів зараз.

"Вважаю принизливо рекламувати масло або будь-які інші товари" над головами "полеглих Героїв", - написала сестра загиблого в ІЛ-76 кріворожанина Іляна Гайдук, що є автором петиції.

Тоді начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин Олександр Брізецький написав офіційну відповідь Ілляні Гайдук на її звернення щодо посвяти білл-борду вшануванню воїнів російсько-української війни: даний рекламний щит є приватною власністю, тому міська влада не може впливати на те, що розміщується на цьому білл-борді.

Разом з тим, Олександр Брізецький повідомив, що "управління містобудування, архітектури та земельних відносин матиме можливість розмістити певні сюжети в рамках соціальної реклами після надання Вами відповідних макетів".

Депутат міськради Юрій Цюпа також пропонував на одному з пленарних засідань виділити кошти з міського бюджету для розміщення інформації про учасників АТО на білл-борді, розміщеному на 95 кварталі.

Йому надіслали відповідь, підписаний заступником міського голови Андрієм Полтавцем. В офіційній відповіді сказано, що даний рекламний щит належить приватній фірмі, а тому місто не може втручатися у те, який плакат буде розміщений на даному борді: "власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд".

Після виходу матеріалу про те, що у квітні ніхто в Кривому Розі не зміг знайти 1200 грн. (Саме стільки коштує розміщення реклами на зазначеному білл-борді на місяць) щоб над стелою був плакат у пам'ять про наших захисників, депутат міськради Микола Колесник у коментарі до посту Іляни Гайдук в Facebook пообіцяв, що підніме це питання на сесії міськради.

Наступне пленарне засідання Криворізької міськради відбудеться 26 квітня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...