App Store Google Play

Ярош показав тренувальний табір добровольців на Дніпропетровщині

22.04.2017 09:00
Ярош показав тренувальний табір добровольців на Дніпропетровщині

Тренувальна база Української добровольчої армії розташована у селі Великомихайлівка на Дніпропетровщині. Саме тут проходить життя майбутніх воїнів, які переважно навчаються, тренуються та вправляються у військовій справі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Gazeta.ua.

На базу супроводжував командир Владислав Литвин, яка розміщена на території 5-го добровольчого батальйону УДА. Офіційно навчальний центр відкрили у лютому цього року. Зараз тут тренуються до сотні воїнів, але заклад розрахований на 300 бійців. У корпусах поки що тривають ремонтні роботи.

Стало відомо, що територія належала дитячому табору, яке наразі залишене. Перші добровольці прибули сюди навесні 2014 року з початком бойових дій на Донбасі. 

На території є казарми, навчальні приміщення, зброярня, станція техобслуговування, швейний цех, їдальня, медчастина. Поруч - полігон для стрільб. На території навіть є капличка, яку збудували волонтери.

"Ми сюди заїхали у квітні 2014 року. Тоді не думали так масштабно. З часом побачили, що дуже не вистачає вишколених людей, які б були спеціалістами: сапери, снайпери, оператори. Зараз п'ятий батальйон, на моє глибоке переконання, і військові командири так кажуть, один із найкращих підрозділів за професійними якостями наших бійців і командирів. На це пішло майже три роки", - говорить Дмитро Ярош.

В Україні ще не прийняли закон про добровольчу армію, саме тому у фінансуванні навчального центру допомагають волонтери.

Депутат зазначив, що допомагають усі, бо добровольча армія як система проти зовнішніх загроз - це реальна перспектива, надійний щит, коли приходить ворог і з кожного вікна йому у спину можуть стріляти. «Це найнадійніший захист держави. Ми не влазимо у політичні конфлікти всередині країни. У нас конкретне завдання - захист держави і територіальної цілісності від зовнішнього ворога. Це все робимо без жодної копійки державних грошей", - додав пан Дмитро.

Українську добровольчу армію створив Дмитро Ярош після свого виходу із "Правого сектора". Зараз до неї входять два батальйони та декілька підрозділів. Воїни-добровольці постійно перебувають на передовій у зоні бойових дій. В Україні поки що немає закону про добровольчу армію. Тому бійці не мають офіційного статусу.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...