App Store Google Play

У Дніпрі за гроші німецького уряду відкрився безкоштовний хостел для переселенців

20.04.2017 09:40
У Дніпрі за гроші німецького уряду відкрився безкоштовний хостел для переселенців

У Дніпрі відкрився безкоштовний центр «Шанс заради життя» з хостелом та коворкінгом для людей у скрутних життєвих обставинах. Проект ГО «Дорога Життя Дніпро» підтримала ДніпроОДА, адже насамперед він працюватиме на потреби внутрішньопереміщених осіб. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Відкриття такого хостелу є одним із найбільш соціально спрямованих проектів облдержадміністрації у співпраці із німецькою компанією GIZ (федеральна компанія Німеччини). ДніпроОДА здійснює повне організаційне та адміністративне сприяння таким проектам. Підтримка зарубіжних партнерів дуже важлива для нас, оскільки Дніпропетровщина прийняла до себе близько 90 тисяч переселенців», - зазначив радник голови Віталій Литвин.

Центр «Шанс заради життя» може одночасно прийняти до восьми постояльців. Зараз там перебувають три особи, яким надається необхідна допомога. Скористатися послугами центру, крім переселенців, можуть ВІЛ-позитивні, колишні в’язні, особи з інвалідністю, малозабезпечені громадяни, учасники та ветерани АТО, а також постраждалі від насильства.

«Клієнти нашого центру можуть безкоштовно перебувати у хостелі до трьох діб, користуватися інтернетом, отримати юридичні консультації, проходити тренінги і медичні обстеження», - повідомила представник громадської організації «Дорога Життя Дніпро» Світлана Калініченко.

Співпраця ДніпроОДА з компанією GIZ є прикладом ефективного співробітництва, на що наголосив радник програми «Ініціативи інфраструктурної програми для України» GIZ Андрій Гарбуза. За його словами, у планах – втілення ще низки соціальних проектів.

«Ми плануємо відкрити в Межовій та Покровському інформаційні центри – Інфохаби, де місцеві мешканці та переселенці зможуть отримувати необхідну їм інформацію. Сам район вклав гроші в приміщення та набір персоналу. Це яскравий приклад тісної і плідної співпраці між районною владою, донорами і громадою. Ми допомогли людям сконцентрувати свої сили і фінансові ресурси, аби вийшов один гарний проект», - сказав Андрій Гарбуза.

Для реалізації проекту соціальної адаптації людей у скрутних життєвих обставинах уряд Німеччини виділив ГО «Дорога Життя Дніпро» 428 тисяч гривень.

Центр «Шанс заради життя» працює у Дніпрі за адресою вул. Бельгійська, 3. За допомогою, консультацією та направленням на обстеження туди можуть звертатися також мешканці міста та області.

Теги: хостел, ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...