App Store Google Play

Мешканці Робочої 65 провели збори з вимогою недопущення будівництва багатоповерхівки

20.04.2017 11:20
Мешканці Робочої 65 провели збори з вимогою недопущення будівництва багатоповерхівки

19 квітня мешканці будинків 65, 25-а, 25-б, 148 по вул. Робоча, а також 100 по вул. Олексієнко зійшлися на збори, на яких одноголосно висловились проти будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Робоча 65-д.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на громадського активіста Євгена Переверзєва, який був одним з ініціаторів зборів.

«Ми хочемо повідомити, що збираємося діяти в правовому полі відповідно до Законів України та основного Закону - Конституції України. Доводимо до відома державних органів, що ми, мешканці вищевказаних будинків міста Дніпра проти знесення дитячого спортивного майданчика за адресою вул. Робоча 65 та проти будівництва багатоповерхового будинку на місці дитячого спортивного майданчику і скверу за адресою вул. Робоча 65-д», - йдеться в рішенні.

Посилаючись на 5 статтю Конституції України мешканці Робочої вимагають надання копії (завіреної печаткою) оренди земельної ділянки між ТОВ «Компанія Мега Україна» і Днiпровською мicькою радою, а також відповідним чином завірений державний акт на земельну ділянку, на підставі якого Дніпровська міськрада надала прибудинкову територію в оренду.

Як зауважив Євген Переверзєв, за даними публічної кадастрової карти України, земельна ділянка 1210100000: 07: 314: 0021 (форма власності комунальна, цільове призначення (УКЦВЗ) 1.13.2 "Житлові забудови і комерційне використання", площа ділянки 0,1956 га), накладається на земельну ділянку 1210100000: 07: 314: 0017 (форма власності державна, цільове призначення (УКЦВЗ) 1.11.3 "Роздрібна торгівля та комерційні послуги", площа земельної ділянки 0.0884 га). Яким чином таке сталося, на його думку, мають розбиратися правоохоронні органи.

Не вповні зрозумілі мешканцям і маніпуляції з майданчиками КП «Спорт Дніпро», які вибороли тендер і провели ремонт спортивного майданчика в грудні 2016 року, витративши 16 000 гривен з міського бюджету, і 540 000 гривень з державного. Нещодавно таблички про те, що майданчик був відремонтований за підтримки народного депутата Максима Курячого перемістилися з майданчика, який знесли, на майданчик, побудованої нещодавно за будинком №65.

«У справі мають розбиратися компетентні органи, ми лише показуємо проблему і не беремося судити хто правий. Але залишаємо за собою право на захист нашої прибудинкової території, спортивного майданчика та скверу - усіма доступними нам способами в разі, якщо на нашій території почнеться будівництво», – зауважив насамкінець громадський активіст.

Нагадаємо, 18 квітня працівники приватного підприємства ТОВ «Компанія Мега Україна» зрізали, завантажили і вивезли огорожу спортивного майданчика по вулиці Робочій 65-д в Дніпрі.

Того ж дня народний депутат Максим Курячий звернувся до міського голови Дніпра Бориса Філатова, прокурора області Віктора Матвійчука, начальника ГУ НП в області Ігоря Репешка щодо перевірки законності виділення зазначеної земельної ділянки для проектування та будівництва нового житлового комплексу, а також неприпустимості дій потенційного забудовника стосовно розташованого у дворі баскетбольного майданчика.

За словами представника орендарів, демонтований майданчик, що знаходився на приватній території домоволодіння 65-д не має жодного стосунку до нового майданчика, встановленого бюджетним коштом на прибудинковій території за адресою «вул. Робоча 65» - саме того, який і встановлено за дорученням народного депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...