App Store Google Play

Цього року десять АТОвців Царичанки отримають власні квартири

19.04.2017 15:20
Цього року десять АТОвців Царичанки отримають власні квартири

У Царичанці на Дніпропетровщині реконструюють будинок під квартири для АТОвців. Вже цього року десять сімей військовослужбовців отримають власне житло. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облдержадміністрації.

«У 2016 році розпочали реконструкцію будівлі під квартири для АТОвців у Царичанці. Вже цьогоріч десять сімей отримають власне житло. До речі, останній раз тут будували житло ще у 2007 році. Загалом в області йде реконструкція чотирьох будинків - у Петропавлівському, Юр’ївському, Васильківському та Царичанському районах. Це масштабні проекти команди ДніпроОДА», - сказав очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Царичанці реконструюють колишню аптеку, яка пустувала і потроху руйнувалася майже десять років. Місцева громада вирішила її переобладнати. Ремонтні роботи розпочалися у 2016 році.

«Через те, що будівля довго не експлуатувалася у стінах утворилися десятисантиметрові щілини. Тому спочатку будівлю треба було скріпити. Встановили спеціальні монтажні конструкції. На першому поверсі вже провели перепланування: відбудували перестінки між квартирами, завершуємо «чорнову» обробку. Це ж робимо зараз і на другому поверсі», - розповів представник підрядної організації Михайло Підгурський.

Проект місцевої влади профінансував обласний бюджет. Наприкінці квітня до будинку розпочнуть підводити основні комунікації – світло, воду, газ. Завершуючий етап реконструкції – косметичний ремонт.

«Згідно проекту, це мають бути «квартири під ключ». Тобто мешканці можуть просто придбати меблі і спокійно жити. Це не соціальне житло. В подальшому квартири можна приватизувати. Вже цього року сюди заселимо 10 сімей АТОвців, які стоять у черзі», - сказав селищний голова Царичанки Геннадій Сумський.

У реконструйованій будівлі буде дві однокімнатні та вісім двокімнатних квартир.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...