App Store Google Play

Після публікації Дніпрограду голова райради повернув вкрадений телевізор

19.04.2017 08:30
Після публікації Дніпрограду голова райради повернув вкрадений телевізор

Телевізор, який «раптово зник» з фойє Шевченківської райради Дніпра кілька тижнів тому, після публікації Дніпрограду повернувся на своє законне місце. Про це свідчить фотографія, розміщена самопроголошеним головою райради Артемом Атаманенком в соціальній мережі Facebook.

Щоправда, як видно зі світлини, після повернення великий телевізор демонструє не телефони і адреси служб Шевченківської райради та прізвища чиновників, до яких громадяни мають звертатися зі своїми питаннями, а задоволене обличчя самого Атаманенка з підписом «голова районної ради».

Як стверджує при цьому крадійкуватий депутат, телевізор «нікуди не зникав», що є прямою неправдою. І підтвердженням цьому може слугувати не лише фото, зроблене нашим кореспондентом тиждень тому, а і свідчення технічного працівника Віктора Старіни.

«В перші робочі дні квітня я, за розпорядженням завгоспа Лілії Нестерової і під наглядом керуючої справами Шевченківської районної у місті ради Марини Ребченко демонтував телевізор зі стенду «відкрита влада» і переніс в першу приймальню до Атаманенка», - заявив Дніпрограду Старіна.

Самого Віктора між публікацією Дніпрограда про крадіжку телевізора і його появою було звільнено. Звичайно ж, «за власним бажанням».

Нам приємно, що Артем читає наш сайт і повертає вкрадене державне майно на місце. Обіцяємо й надалі слідкувати за прудкими руками самопроголошеного голови, адже як він сміливо зауважив, «влада має бути відкритою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...