App Store Google Play

Після публікації Дніпрограду голова райради повернув вкрадений телевізор

19.04.2017 08:30
Після публікації Дніпрограду голова райради повернув вкрадений телевізор

Телевізор, який «раптово зник» з фойє Шевченківської райради Дніпра кілька тижнів тому, після публікації Дніпрограду повернувся на своє законне місце. Про це свідчить фотографія, розміщена самопроголошеним головою райради Артемом Атаманенком в соціальній мережі Facebook.

Щоправда, як видно зі світлини, після повернення великий телевізор демонструє не телефони і адреси служб Шевченківської райради та прізвища чиновників, до яких громадяни мають звертатися зі своїми питаннями, а задоволене обличчя самого Атаманенка з підписом «голова районної ради».

Як стверджує при цьому крадійкуватий депутат, телевізор «нікуди не зникав», що є прямою неправдою. І підтвердженням цьому може слугувати не лише фото, зроблене нашим кореспондентом тиждень тому, а і свідчення технічного працівника Віктора Старіни.

«В перші робочі дні квітня я, за розпорядженням завгоспа Лілії Нестерової і під наглядом керуючої справами Шевченківської районної у місті ради Марини Ребченко демонтував телевізор зі стенду «відкрита влада» і переніс в першу приймальню до Атаманенка», - заявив Дніпрограду Старіна.

Самого Віктора між публікацією Дніпрограда про крадіжку телевізора і його появою було звільнено. Звичайно ж, «за власним бажанням».

Нам приємно, що Артем читає наш сайт і повертає вкрадене державне майно на місце. Обіцяємо й надалі слідкувати за прудкими руками самопроголошеного голови, адже як він сміливо зауважив, «влада має бути відкритою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...