App Store Google Play

Після публікації Дніпрограду голова райради повернув вкрадений телевізор

19.04.2017 08:30
Після публікації Дніпрограду голова райради повернув вкрадений телевізор

Телевізор, який «раптово зник» з фойє Шевченківської райради Дніпра кілька тижнів тому, після публікації Дніпрограду повернувся на своє законне місце. Про це свідчить фотографія, розміщена самопроголошеним головою райради Артемом Атаманенком в соціальній мережі Facebook.

Щоправда, як видно зі світлини, після повернення великий телевізор демонструє не телефони і адреси служб Шевченківської райради та прізвища чиновників, до яких громадяни мають звертатися зі своїми питаннями, а задоволене обличчя самого Атаманенка з підписом «голова районної ради».

Як стверджує при цьому крадійкуватий депутат, телевізор «нікуди не зникав», що є прямою неправдою. І підтвердженням цьому може слугувати не лише фото, зроблене нашим кореспондентом тиждень тому, а і свідчення технічного працівника Віктора Старіни.

«В перші робочі дні квітня я, за розпорядженням завгоспа Лілії Нестерової і під наглядом керуючої справами Шевченківської районної у місті ради Марини Ребченко демонтував телевізор зі стенду «відкрита влада» і переніс в першу приймальню до Атаманенка», - заявив Дніпрограду Старіна.

Самого Віктора між публікацією Дніпрограда про крадіжку телевізора і його появою було звільнено. Звичайно ж, «за власним бажанням».

Нам приємно, що Артем читає наш сайт і повертає вкрадене державне майно на місце. Обіцяємо й надалі слідкувати за прудкими руками самопроголошеного голови, адже як він сміливо зауважив, «влада має бути відкритою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...