App Store Google Play

Хворі на гемофілію дніпряни боряться з недугою без ліків

19.04.2017 12:00
Хворі на гемофілію дніпряни боряться з недугою без ліків

Хворі на гемофілію не отримали вчасно препарату. Область замовила ліків на 8 млн грн, однак вже кілька місяців пацієнти обходяться без них. Про це 18 квітня в ІА "Мост-Дніпро" розповіли фахівці, повідомляє Дніпроград з місця подій.

На Дніпропетровщині близько 130 дорослих та 40 дітей хворих на гемофілію. Зазвичай, - це чоловіки, а жінки є носіями недуги. За умови правильного лікуванні люди живуть повноцінно та довго, однак якщо не отримувати препарат вчасно, стан хворих значно погіршиться.

На Дніпропетровщині цього року планують збільшити фінансування, у тому числі для замісної терапії.

Підтримки хворі чекають і від міста: вони вже надіслали листа у міську раду Дніпра, аби там виділили гроші на препарати.

«Ми готували колективне письмо до мера Бориса Філатова для того, щоб коротко вказати на те, що препарату немає і місто має позбавитись від цієї проблеми, до того ж повністю. Якщо не допоможе це , або приватна зустріч, тоді буде йти мова про мітинг біля міської адміністрації», - зазначив Сергій Шемет, голова дніпровського відділення всеукраїнського товариства гемофілії.

Ірина Селіна, спеціаліст з гематології Департаменту охорони здоров’я ОДА, зазначила, що в області лікування дорослих пацієнтів даним препаратом здійснюється з 2008 року, і це суттєво знизило ризики кровотечі.

У 2009 р. область отримала препарату на суму у 2,5 млн грн, а у 2016 р. - приблизно на 8 млн грн. У 2016 р. знову була надіслана заява на таку ж суму грошей, але ліки ще не отримали, і на даний момент в області відсутні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...