App Store Google Play

Сьогодні - остання судова битва в Дніпрі за Залу органної музики

18.04.2017 08:30
Сьогодні - остання судова битва в Дніпрі за Залу органної музики

Сьогодні, 18 квітня, о 14:00 у Кіровському суді Дніпра (пр. Пушкіна, 101) відбудеться вирішальне судове засідання у справі щодо Дніпровської органної зали: має бути нарешті вирішено, чи відійде вона московській церкві, чи залишиться громаді міста.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook голови громадської організації "Справа принципу" Олександра Гумірова.

Минуле засідання завершилося тим, що відповідач Олександр Смирний письмово попросив суд відмовити у задоволенні позову, спираючись на те, що строки позовної давності закінчились, і тому громада не може вимагати права на будівлю.

Після цього суд надав Олександру Гумірову час для відповіді. Суддя може визнати вимоги пана Олександра законними, але все ж таки відмовити у позові з причини закінчення терміну позовної давності. Якщо це трапиться, то територіальна громада втратить органну залу  назавжди.

Тому для захисту культурної споруди запрошуються всі небайдужі, адже потрібна максимальна підтримка дніпрян.

«Я продовжую бути переконаний - не має права кривавий московський патріархат володіти об'єктом культурної спадщини народу України!», - зазначив Олександр Гуміров.

Нагадаємо, що Центральним районним судом міста Дніпро зареєстровано справу за позовом голови громадської організації «Справа принципу» Олександра Гумірова до Дніпропетровської обласної ради щодо визнання недійсною довіреності, за якою будівлю органного залу з унікальним органом було вкрадено у громади міста і подаровано московському патріархату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...