App Store Google Play

На Робочій у Дніпрі орендарі демонтували власний спортмайданчик

18.04.2017 19:00
На Робочій у Дніпрі орендарі демонтували власний спортмайданчик

18 квітня працівники приватного підприємства під дощем і снігом зрізали, завантажили і вивезли в невідомому напрямку огорожу спортивного майданчика по вулиці Робочій 65-д в Дніпрі. Про це Дніпрограду стало відомо з відео, оприлюдненого в соціальній мережі Facebook депутатом Чечелівської районної ради Андрієм Сидековим, який став свідком подій.

Сам депутат і місцеві мешканці, обурені діями невідомих працівників, викликали поліцію, адже на їх думку, таким чином зловмисники вкрали у громади міста спортивний майданчик нібито побудований за бюджетні кошти народним депутатом Максимом Курячим.

Втім, ситуацію роз’яснила присутня на місці адвокат орендарів земельної ділянки Ольга Погрібна.

«Так, це підрядники, які демонтують спортивний майданчик, встановлений на замовлення ТОВ «Компанія Мега Україна» на ділянці, що знаходиться в оренді у того ж таки ТОВ за адресою вул. Робоча 65-д. Це баскетбольне поле утворилося шляхом огорожі сіткою під’їзного шляху до складських приміщень підприємства-орендаря на бетонованій ним ділянці. Жодного стосунку до спортивного майданчика, який знаходиться на прибудинковій території за адресою вул. Робоча 65, наше баскетбольне поле не мало», - коментує адвокат.

За словами Ольги Погрібної, ділянка, яка стала каменем спотикання, знаходиться в оренді у ТОВ «Компанія Мега Україна» з 2008 року. При цьому компанія має на ділянці капітальні споруди і старанно платить оренду. На підтвердження сумлінності орендарів є й рішення Дніпровської міської ради №141/17 від 21.12.2016, яким термін оренди продовжено ще на три роки.

Як стверджує громадський активіст Євген Переверзєв, на місці тимчасової забудови орендарі ділянки мають намір побудувати багатоповерхівку. На підтвердження своїх слів Євген навіть продемонстрував проект майбутнього будинку, який нещодавно пройшов містобудівну раду.

Адвокат не пов’язує демонтаж спортивного майданчика з початком будівництва. Втім неважко припустити, що після містобудівної ради навколо майданчика нагнітається певний ажіотаж третіми особами, зацікавленими у «дольовій участі» забудовників «у інтересах партії» чи, наприклад, «громади міста».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....