App Store Google Play

Чи буде зовнішня реклама контрольована: депутати міськради ухвалили рішення про реорганізацію КП

17.04.2017 12:00
Чи буде зовнішня реклама контрольована: депутати міськради ухвалили рішення про реорганізацію КП

Відтепер у Дніпрі контролюватиме і регулюватиме розміщення зовнішньої реклами КП «Земград». Таке рішення було прийнято депутатами сьомого скликання 13 квітня під час чергової 19 сесії, передає Дніпроград.

Зазначене КП є виконавчим органом Дніпровської міської ради і неприбутковою установою, тобто всі доходи використовуватимуться тільки для утримання «Земграду».

Слід очікувати, що в місті поменшає самовстановлених рекламних конструкцій, адже підприємство, керуючись Конституцією України та профільними законами, контролюватиме їх законність та безпечність. Принаймні, так записано в Положенні про діяльність комунальників, затвердженому на тій-таки сесії.

Власникам сіті-лайтів, білбордів, вивісок та інших візуальних засобів зовнішньої реклами необхідно буде легалізувати свій бізнес, інакше конструкції можуть демонтувати.

Зазначимо, в ході сесії депутат міськради Загід Краснов намагався зірвати прийняття рішення, пропонуючи його «доробити» і перенести на інше засідання. Не секрет, що очолювана ним «Громадська сила» має власні інтереси на ринку зовнішньої реклами та не хоче проходити процес їх легалізації, адже простіше залишити все як є.

Нагадаємо, взимку у Дніпрі велась активна боротьба проти незаконних рекламних конструкцій. Понад 7 тис. дніпрян проголосували в соцмережі за демонтаж аварійних білбордів та наведення ладу на ринку зовнішньої реклами. Активісти та комунальники, що боролись із незаконними і навіть небезпеними білбордами зустріли спротив найманих "тітушок".

Як раніше повідомлялось, отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами можна на електронному порталі iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....