App Store Google Play

Чи буде зовнішня реклама контрольована: депутати міськради ухвалили рішення про реорганізацію КП

17.04.2017 12:00
Чи буде зовнішня реклама контрольована: депутати міськради ухвалили рішення про реорганізацію КП

Відтепер у Дніпрі контролюватиме і регулюватиме розміщення зовнішньої реклами КП «Земград». Таке рішення було прийнято депутатами сьомого скликання 13 квітня під час чергової 19 сесії, передає Дніпроград.

Зазначене КП є виконавчим органом Дніпровської міської ради і неприбутковою установою, тобто всі доходи використовуватимуться тільки для утримання «Земграду».

Слід очікувати, що в місті поменшає самовстановлених рекламних конструкцій, адже підприємство, керуючись Конституцією України та профільними законами, контролюватиме їх законність та безпечність. Принаймні, так записано в Положенні про діяльність комунальників, затвердженому на тій-таки сесії.

Власникам сіті-лайтів, білбордів, вивісок та інших візуальних засобів зовнішньої реклами необхідно буде легалізувати свій бізнес, інакше конструкції можуть демонтувати.

Зазначимо, в ході сесії депутат міськради Загід Краснов намагався зірвати прийняття рішення, пропонуючи його «доробити» і перенести на інше засідання. Не секрет, що очолювана ним «Громадська сила» має власні інтереси на ринку зовнішньої реклами та не хоче проходити процес їх легалізації, адже простіше залишити все як є.

Нагадаємо, взимку у Дніпрі велась активна боротьба проти незаконних рекламних конструкцій. Понад 7 тис. дніпрян проголосували в соцмережі за демонтаж аварійних білбордів та наведення ладу на ринку зовнішньої реклами. Активісти та комунальники, що боролись із незаконними і навіть небезпеними білбордами зустріли спротив найманих "тітушок".

Як раніше повідомлялось, отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами можна на електронному порталі iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...