App Store Google Play

У Дніпрі створять інтернет-портал для громадських активістів

16.04.2017 13:00
У Дніпрі створять інтернет-портал для громадських активістів

Вчора, 15 квітня, в Дніпрі відбувся круглий стіл на тему: «Громадський портал Дніпропетровщини: яка інформація необхідна громадським активістам». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Громадської організації «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Громадські діячі, які представляють одні з найактивніших організацій регіону, обговорювали створення спільного інтернет-порталу, покликаного інформувати громадськість про актуальні питання, події та явища в розвитку громадянського суспільства в Дніпропетровській області.

«На нашому порталі повинна бути представлена діяльність тих організацій, з 5100 зареєстрованих в області, які дійсно працюють», - підкреслив Олексій Літвінов.

Директор ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Тетяна Карельська виступила за те, щоб новий ресурс, перш за все, був платформою для спілкування та взаємодії.

Після годинного обговорення, вирішили, що на сайті будуть публікуватися новини «третього сектора» та анонси майбутніх подій, буде список дорадчих органів при різних держструктурах і органах місцевого самоврядування, а також їх склад. Потрібні форум, мобільна версія порталу, можливість реєстрації з використанням свого профілю в тій чи іншій популярній соцмережі (за допомогою OpenID), список експертів і багато іншого.

Захід проведено в рамках проекту «Громадський портал Дніпропетровщини», який реалізує ГО «ІТ-рух Дніпро» у партнерстві з ГО «Інститут громадської експертизи». Даний проект підтримано в рамках конкурсу міні-грантів за проектом «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» при фінансовії підтримці Євросоюзу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...