App Store Google Play

У Дніпрі започатковано іменні стипендії: хто і за яких умов може їх отримувати?

15.04.2017 09:00
У Дніпрі започатковано іменні стипендії: хто і за яких умов може їх отримувати?

В ході 19-ї сесії Дніпровскьої міської ради було прийнято рішення про впровадження іменних стипендій мера Бориса Філатова активній молоді міста. Кількість таких грошових заохочень та суму на виплати збільшено у два рази, а також розширено категорію стипендіантів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Департаменту гуманітарної політики міської ради Одарки Білої.

Іменна стипендія встановлюється за значні успіхи у навчанні та участь в економічному, соціально-громадському та культурному розвитку міста, за сприяння уславлення міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Її мають право отримувати громадяни України віком від 14 до 35 років, які мешкають у Дніпрі.

Кандидатами для грошового заохочення може бути молодь вищих, загальноосвітніх навчальних закладів, які повинні мати значні успіхи у навчанні за підсумками одного семестру, та представники громадських організацій міста, діяльність яких пов’язана з розвитком молодіжної політики Дніпра.

Мають право на іменну стипендію ті, хто брав участь в органах самоврядування освітнього закладу, у волонтерській та громадській діяльності, ті, хто були переможцями науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, зробили винахід, мають публікації у наукових виданнях, брали участь у роботі престижних наукових конференцій, симпозіумів, науково-практичних семінарів, що проводилися на міжнародному, всеукраїнському, обласному та міському рівнях. Також заохочується творчо-мистецька робота претендента, який став переможцем чи лауреатами будь-яких конкурсів.

Студенти навчальних закладів міста, які є стипендіатами більш високого рівня (всеукраїнського, обласного), тобто нагороджені стипендією Президента України, Верховної Ради України або Кабінету Міністрів України, - не можуть претендувати на це нововведеня.

Також не можна одночасно подавати кандидатуру одного і того ж студента від навчального закладу, громадської організації та від Молодіжної ради Дніпра.

Як показує 19-та сесія, влада міста дбає про розвиток якості освіти, оскільки було вирішено, що молоді вчителі Дніпра також можуть розраховувати на матеріальне заохочення та системну підтримку з боку мерії. Такі програми стануть суттєвою підтримкою для студентів та молодих педагогів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...