App Store Google Play

У Дніпрі обговорили історію успіху Реформації

14.04.2017 20:00
У Дніпрі обговорили історію успіху Реформації

У 2017 році по всьому світу відзначають 500-річчя руху Реформації. Таку ініціативу підтримано й на державному рівні указом Президента Петра Порошенка та відповідним розпорядженням уряду. Дніпро не залишився осторонь, тому сьогодні, 14 квітня, у приміщенні міської ради відбувся круглиій стіл "Реформація - рух, що змінив світ", спрямований на підвищення рівня духовності й освіченості громадян. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у заході взяли міський голова Борис Філатов, народний  депутат України, голова міжфракційного депутатського об'єднання "За духовність, мораль та здоров'я України",координатор Національного молитовного сніданку Павло Унгурян, організатор українських зустрічей у рамках Національних молитовних сніданків  у Вашингтоні Михайло Жовнір та представники протестанських церков міста. 

"Для мене Реформація - це не порожній звук, вона кардинально вплинула на мій світогляд і на все, що я роблю по життю. Не тільки дніпряни, а й усі українці сьогодні демонструють єдність, об’єднуючи людей різних поглядів, різних релігій, різних національностей, об’єднуються навколо ідей свободи і демократії", - зазначив Борис Філатов.

Також очільник міста зачитав у вітальній промові уривок зі своєї кандидатської дисертації, де згадував ідеї одного з головних діячів Реформації Мартіна Лютера.   

Учасники заходу розповіли про масштабне духовне відродження, яке назавжди змінило хід історії. Інформація про найбільш важливі євангельські істини зацікавила і одночасно розкрила історію успіху Реформації, яка змінила світогляд людей і їх ставлення до праці, затвердила ідею, що в питаннях порятунку і віри немає посередників.

"Сьогодні, ми говоримо про цінності, які змінили світ. В період Реформації Біблію переводили на місцеві мови і це об'єднувало князівства, а потім виділяло нації. Українські князі бачили успіх Реформації в Європі і хотіли прищепити ці ідеї на нашій землі, проте їм це не вдалося через внутрішні релігійних конфліктів і зовнішнього впливу. Ми повинні спиратися на біблійні цінності, адже навіть перші 37 законодавчих норм США мали посилання на Біблію ", - наголосив голова міжфракційного депутатського об'єднання "За духовність, мораль та здоров'я України", координатор Національного молитовного сніданку Павло Унгурян.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...