App Store Google Play

Шлях до якісної освіти: на Дніпропетровщині створили 17 опорних шкіл

14.04.2017 13:00
Шлях до якісної освіти: на Дніпропетровщині створили 17 опорних шкіл

На Дніпропетровщині успішно стартувала нова освітня реформа: створено 17 опорних шкіл. Від тепер здобути якісну шкільну освіту можуть і діти з сільських місцевостей. Про це повідомили сьогодні, 14 квітня, на прес-конференції у Zabeba.li, передає Дніпроград.

«Наразі маємо 17 працюючих опорних шкіл і міні-освітніх округів. Дніпропетровщину можна ставити за приклад іншим областям. Було прийняте рішення на території кожної об’єднаної громади (ОТГ) обрати найбільш перспективну школу, і зробити з нею центрову – опорну. До опорних шкіл автобусами учнів доправляють на навчання. Мова йде лише про школярів середньої та старшої ланки, адже початкова школа – це той вік, коли діти мають бути максимально близькі до домівки», - говорить директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олександр Полторацький.

За його словами, у разі, якщо дитина проживає на відстані більше трьох кілометрів від опорної школи, її довозить на навчання шкільний автобус.

В.о. начальника відділу освіти молоді та спорту Покровської ОТГ Наталія Власова стверджує: опорна школа – справді чудова можливість здобути якісну освіту, та навчатися в гарних умовах.

«У Покровську теж створили опорну школу. Усі учні задоволені, на заняття їх підвозить автобус. Завдяки обласній субвенції ми придбали меблі та необхідне облаштування для методичних кабінетів. Створили вай-фай систему, комп’ютерний клас, лінгафонний кабінет», - інформує Наталія Власова.

Як повідомили на конференції, нова реформа пройшла лояльно. Ті шкільні працівники, які потрапили під скорочення, були або переведені на інше місце роботи, або ж вийшли на пенсію за віком.

Нагадаємо, перші опорні школи на Дніпропетровщині створили ще у травні 2016-го. Крім того, ДніпроОДА придбала вже більше 67 шкільних автобусів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...