App Store Google Play

Мешканці Авіаторського обслуговуватимуться комунальниками Дніпра

14.04.2017 13:20
Мешканці Авіаторського обслуговуватимуться комунальниками Дніпра

Отримувати якісні послуги ЖКГ, ремонтувати та підтримувати житловий фонд і його комунікації мешканці смт. Авіаторське відучора можуть від комунальників Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на рішення Дніпровської міської ради, прийняте 13 квітня серед інших на 19 черговій сесії Дніпровської міської ради сьомого скликання.

Як йдеться в рішенні (проект – у додатку), 30 житлових будинків, що до цього знаходились на балансі КП «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради приймаються у комунальну власність територіальної громади міста Дніпро і на баланс КП «Жилсервіс-15» Дніпровської міської ради. Відповідні комунальні підприємства Дніпра приймають також на баланс теплові, газові, електричні мережі Авіаторського, систему водопостачання та водовідведення зазначених будинків.

Рішення міськради Дніпра – черговий важливий крок мешканців Авіаторського на шляху до повноцінного міського життя. Адже вони вже давно вважаються містянами і приписані до Шевченківського району, але до учора мешкали в будинках, які фактично знаходяться в Дніпровському районі й не отримували необхідного фінансування та повноцінних послуги ЖКГ.

Нагадаємо, 24 березня обласна рада своїм рішенням передала 33 об’єкта нерухомого майна, що розташовані на території смт. Авіаторське у Дніпрі і перебували на балансі обласного КП «Житлово-комунальна контора», у власність територіальної громади міста Дніпра. Після ухвалення Облрадою цього рішення, підготовці та втіленню якого сприяли і керівництво КП «ЖКК» ДОР у особі директора Івана Залогіна та його заступника Ігоря Біліченка, став можливим процес остаточного внесення селища міського типу в межі міста – тепер проголосувати за це має Верховна Рада.

Народний депутат Андрій Денисенко задоволений рішенням Дніпровської міськради, адже саме за його активного втручання вдалося вирішити адмістративну невідповідність, через яку стаждали майже три тисячі мешканців селища - попри те, що вони є міськими мешканцями, їх будинки до сьогодні вважалися обласним майном.

«Я вважаю це нашою спільною з мешканцями Авіаторського перемогою! Я вітаю рішення як обласної ради так і депутатів Дніпра. Також важливо відзначити сприяння повноцінному входженню авіаторців до громади обласного центру міського голови Дніпра Борис Філатова. Відтепер місто готове надавати комунальні послуги мешканцям Авіаторського, обслуговувати їх будинки», – заявив у коментарі Дніпрограду Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...