App Store Google Play

Аудитори Дніпропетровщини з початку року забезпечили відшкодування втрат на 5,8 млн грн

14.04.2017 16:00
Аудитори Дніпропетровщини з початку року забезпечили відшкодування втрат на 5,8 млн грн

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби впродовж січня-березня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 5,8 млн грн, з яких майже 4 млн грн за порушеннями, що виявлені в попередніх звітних роках. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Східного офісу Держаудитслужби.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 36 управлінських рішень.

Перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління, іншим державним органом ініційовано пред’явлення до суду 40 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі аудиторів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 29 досудових розслідувань і вручено 14 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 16 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 26 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 10 – до дисциплінарної та матеріальної.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено інформацію на суму 654 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...