App Store Google Play

В ОПОРІ обурені шахрайським використанням їх назви на фейковому мітингу Краснова

13.04.2017 14:40
В ОПОРІ обурені шахрайським використанням їх назви на фейковому мітингу Краснова

12 квітня, під стінами Дніпровської міської ради відбувся мітинг за участі осіб, які позиціонували себе представниками організації «Общественное движение «ОПОРА». Останні використовували символіку із назвою, схожою на скорочену назву Громадянської мережі ОПОРА. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ОПОРИ.

Такі дії, на думку організації, мають ознаки свідомого введення в оману громадян в рамках політичних акцій, до яких ОПОРА не має жодного відношення, та наносять свідому шкоду діловій репутації незалежної організації.

"Громадянська мережа ОПОРА - неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об'єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Ми працюємо задля розвитку громадянського суспільства в Україні як фундаменту суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави", - йдеться в офіційній заяві організації.

Таку ситуацію прокоментував голова депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников:

"Упевнений, що скоро буде встановлена ​​фейковість деяких політичних сил і їх заяв. Час все поставить на свої місця і дніпряни дадуть оцінку деструктивним політичним силам", - наголосив Хмельников.

Зауважимо, громадянська мережа ОПОРА забезпечує відкритість та прозорість діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні, підтримку та розвиток суспільних груп і середовищ на рівні місцевих громад, їх об’єднання в загальноукраїнську мережу співпраці і комунікації, розробляє та впроваджує інноваційні системи навчання громадських активістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...