App Store Google Play

В ОПОРІ обурені шахрайським використанням їх назви на фейковому мітингу Краснова

13.04.2017 14:40
В ОПОРІ обурені шахрайським використанням їх назви на фейковому мітингу Краснова

12 квітня, під стінами Дніпровської міської ради відбувся мітинг за участі осіб, які позиціонували себе представниками організації «Общественное движение «ОПОРА». Останні використовували символіку із назвою, схожою на скорочену назву Громадянської мережі ОПОРА. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ОПОРИ.

Такі дії, на думку організації, мають ознаки свідомого введення в оману громадян в рамках політичних акцій, до яких ОПОРА не має жодного відношення, та наносять свідому шкоду діловій репутації незалежної організації.

"Громадянська мережа ОПОРА - неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об'єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Ми працюємо задля розвитку громадянського суспільства в Україні як фундаменту суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави", - йдеться в офіційній заяві організації.

Таку ситуацію прокоментував голова депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников:

"Упевнений, що скоро буде встановлена ​​фейковість деяких політичних сил і їх заяв. Час все поставить на свої місця і дніпряни дадуть оцінку деструктивним політичним силам", - наголосив Хмельников.

Зауважимо, громадянська мережа ОПОРА забезпечує відкритість та прозорість діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні, підтримку та розвиток суспільних груп і середовищ на рівні місцевих громад, їх об’єднання в загальноукраїнську мережу співпраці і комунікації, розробляє та впроваджує інноваційні системи навчання громадських активістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...