App Store Google Play

В ОПОРІ обурені шахрайським використанням їх назви на фейковому мітингу Краснова

13.04.2017 14:40
В ОПОРІ обурені шахрайським використанням їх назви на фейковому мітингу Краснова

12 квітня, під стінами Дніпровської міської ради відбувся мітинг за участі осіб, які позиціонували себе представниками організації «Общественное движение «ОПОРА». Останні використовували символіку із назвою, схожою на скорочену назву Громадянської мережі ОПОРА. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ОПОРИ.

Такі дії, на думку організації, мають ознаки свідомого введення в оману громадян в рамках політичних акцій, до яких ОПОРА не має жодного відношення, та наносять свідому шкоду діловій репутації незалежної організації.

"Громадянська мережа ОПОРА - неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об'єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Ми працюємо задля розвитку громадянського суспільства в Україні як фундаменту суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави", - йдеться в офіційній заяві організації.

Таку ситуацію прокоментував голова депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников:

"Упевнений, що скоро буде встановлена ​​фейковість деяких політичних сил і їх заяв. Час все поставить на свої місця і дніпряни дадуть оцінку деструктивним політичним силам", - наголосив Хмельников.

Зауважимо, громадянська мережа ОПОРА забезпечує відкритість та прозорість діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні, підтримку та розвиток суспільних груп і середовищ на рівні місцевих громад, їх об’єднання в загальноукраїнську мережу співпраці і комунікації, розробляє та впроваджує інноваційні системи навчання громадських активістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...