App Store Google Play

В Чистий четвер депутати Дніпровської міськради вирішили працювати коректно, продуктивно і оперативно

13.04.2017 16:20
В Чистий четвер депутати Дніпровської міськради вирішили працювати коректно, продуктивно і оперативно

Можливо, обранцям не хочеться вдарити обличчям в багнюку перед присутніми в залі спортсменами-паралімпійцями, втім сьогодні, 13 квітня, під час пленарного засідання, і прийняття порядку денного за основу, і внесення змін до нього проходить в атмосфері максимально конструктивної одностайності. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Включення до порядку денного питання про виділення земельної ділянки паралімпійцю Данилову, попри те, що воно не було проголосоване на виконкомі, депутати на сесії ухвалили одноголосно. За словами очільника земельної комісії Євгена Кривошеєва, жодних заперечень комісія не має і дане питання не потрапило на розгляд сесії, вочевидь, з технічних причин.

Без жодних суперечок за ініціативи самих секретаря міськради та керівника бюджетної комісії питання дострокового припинення їх повноважень були перенесені на початок сесії. Їх розглянуть одразу після надання Всеукраїнському реабілітаційно-спортивному центру дозволу на відведення земельної ділянки.

Додали до порядку денного і пропозицію Михайла Лисенка, який запропонував затвердити регулятивний акт - Правила утримання і поводження з тваринами в місті Дніпро. Це, за словами очільника департаменту комунального господарства, дасть змогу в тому числі і отримувати гранти від європейських країн на вирішення проблеми з безпритульними тваринами в місті.

За пропозицію Олександра Лигіна, який пропонував обмежитись на цій сесії лише питанням реабілітаційного центру і кадровими, знайшло підтримку лише шестеро депутатів. Не підтримали депутати і пропозицію Опоблоку щодо низки соціальних програм, адже приймати Програми, які не підтримані фінансовим департаментом, є недоцільним – це ставить під загрозу їх виконання.

Водночас, за словами заступника мера Олександра Санжари, в місті діє ціла низка соціальних програм, зокрема і щодо додаткового фінансування ветеранів Другої світової війни – саме їх пропонувала підтримати грошима очільниця фракції Опоблоку Наталія Начар’ян. «Громадська сила» вкотре спробувала зняти з розгляду сесії «шкурні» питання, які стосуються незаконних рекламних конструкцій та упорядкування рекламного ринку в місті. Потрібної кількості голосів пропозиція не набрала.

Загалом порядок денний затвердили 59 голосами депутатів.

Нагадаємо, у Дніпрі таки розпочалася дев'ятнадцята чергова сесія міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...