App Store Google Play

У Дніпрі таки розпочалася чергова дев'ятнадцята сесія міськради

13.04.2017 15:40
У Дніпрі таки розпочалася чергова дев'ятнадцята сесія міськради

Сьогодні, 13 квітня, дев'ятнадцята чергова сесія міської ради розпочала свою роботу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

В сесійній залі присутні спортсмени-паралімпійці, переможці Олімпіади в Ріо. Паралімпійський національний реабілітаційний центр є ключовим питанням на порядку денному сесії. Через шалені пристрасті в сесійній залі в середу на сесії це питання так і не змогли розглянути.

Деякі депутати від учора ввечері публічно назвали цей проект аферою, зокрема йдеться про Сергія Суханова та Дмитра Погребова, відтак міський голова дав слово представнику Паралімпійського комітету Тарасу Дудко, чемпіон паралімпійських ігор по футболу 2016 року.

Від імені всіх паралімпійців він закликав депутатів підтримати створення базу для реабілітації людей з інвалідністю, зокрема і для реабілітації атовців.

"Ця база конче необхідна для людей з інвалідністю. Це питання і проблема є дуже актуальною. Ви, депутати, просто зобов'язані підтримати тих людей, які заради цілісності нашої країни гинуть на Сході, втрачають зір та кінцівки, мають серйозні проблеми зі здоров'ям", - наголосив Тарас Дудко.

Спортсмен запевнив, що жодних махінацій з землею та проектуванням і будівництвом Центру не існує. Тому що в Дніпрі найбільше тренерів, які готують спортсменів, лікарів, які їх лікують, і сам президент національного параоімпійського комітету Сушкевич є вихідцем з Дніпра.

Зазначимо, на цю базу претендувала вся країна, але право будівництва отримало сам Дніпро. Аби не затримувати спортсменів, міський голова запропонував розглянути це питання першим.

В свою чергу, Мішаловза пропонував внести питання висловлення недовіри секретарю міської ради одразу після голосування за реабілітаційний центр. З тим самим закликом звернувся до депутатів і Артем Хмельников.

Загалом в залі зареєстровано 61 депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...