App Store Google Play

У Дніпрі розвивають енергоефективність: на деяких вулицях з'явились сонячні батареї

13.04.2017 19:30
У Дніпрі розвивають енергоефективність: на деяких вулицях з'явились сонячні батареї

На Дніпропетровщині активно впроваджують енергоефективність. Вже неодноразово проводились зустрічі з іноземними партнерами і обговорювали інвестиції в енергозбереження. Наразі дніпряни вже можуть побачити на деяких вулицях ліхтарі на сонячних батареях. Встановлення таких ліхтарів вимагало чималих грошових витрат й не аби-яких зусиль. Та фахівці зазначають - згодом ці витрати окупляться.

"Один кіловат сонячних батарей еквівалентний 27 тис грн. 10 кіловат окупиться років за 7-10", - зазначає експерт із продажу і розробки сонячних батарей Олександр Яндола.

Окрім енергоощадності такого нововведення серед переваг є також екологічність батарей. Екологи запевняють, що в такому разі негативний вплив від сонячної енергії відсутній.

Дніпряни вже побачили енергоефективні ліхтарі на пр. Гагаріна, на ж\м Червоний камінь, на пр. Поля. Також в ході реконструкції Набережної Перемоги в Дніпрі частину ліхтарів перевели на роботу від сонячних батарей.

Їх родзинка в тому, що вони не лише освітлюють дорогу, але і підсвічують пішохідний перехід. Перехід, де встановлено панелі, завжди жвавий - по ньому люди ходять гуляти на знамениту косу, особливо багато тут народу буде влітку. 

Минолоріч дніпряни самі встановили сонячні батареї на стінах своїх квартир у багатоповерхівках. Загалом громадяни підтримують нововведення та відмічають переваги.

"Менше витрат буде. Це вигідно для міста. Нововведення завжди потрібно запроваджувати", - зазначають мешканці.

Зазначимо, такий досвід Дніпропетровщина перейняла у провідних європейських країн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...