App Store Google Play

«Постійно вчитися. Не дивлячись на вік, самопочуття та погоду», - Юрій Голик поділився рецептом успіху зі школярами

13.04.2017 09:20
«Постійно вчитися. Не дивлячись на вік, самопочуття та погоду», - Юрій Голик поділився рецептом успіху зі школярами

Відбулась зустріч радника голови ДніпроОДА Юрія Голика зі школярами області, на якій посадовець поділився своїм життєвим досвідом з підростаючим поколінням та розповів, як бути лідером. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Він отримав освіту фінансиста, проте ні дня не працював у банку. Його батьки хотіли, аби він став юристом. Але життя відкрило шлях до держустанови.  «Клуб молодого лідера» знову зібрав повну залу школярів, які приїхали з різних міст та шкіл області.

«Я вдруге приїхала на зустріч. Перша мені дуже сподобалася, оскільки була присвячена темі бізнесу. Довгий час я мріяла стати бізнесменом. Зараз плани трохи змінилися. Але ті поради, які нам дали, використовую до сьогодні. На цій зустрічі хочу почути цікаві ідеї, які потім зможу реалізувати у житті», - розповіла  перед початком зустрічі старшокласниця Дарина Поліщук.

Радник голови ДніпроОДА Юрій Голик ділився історією досягнення своїх успіхів зі школярами, наголосивши  на тому, що починав працювати рядовим співробітником у невеликій компанії.

Зараз пан Юрій успішний бізнесмен та менеджер. Вже два роки як обіймає посаду  радника голови ДніпроОДА. Щодня вирішує питання будівництва доріг, допомоги переселенцям та АТОвцям. Юрій Голик зазначає, що головне – поставити собі мету і впевнено йти до неї.

«За декілька років ці школярі будуть керувати нашою країною. Для цього треба стати лідером, виховати у собі ці якості. Ми саме зараз маємо розказати їм, як це зробити. Моя головна порада – треба постійно вчитися та багато читати. Зараз перед молоддю відкриті всі двері. Їм потрібно ставити перед собою мету і досягати її», - сказав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Молоді слухачі запитували, як реалізовувати свої ідеї без фінансової та батьківської підтримки. Не уникли і тематичного питання: чому Юрій Голик вирішив прийняти пропозицію працювати у ДніпроОДА.

Юрій Голик зазначив, що таким чином віддає свій борг державі. «Люди, які приходять у політику, хочуть якнайдовше в ній залишитися. Я спокійно до цього ставлюсь. Чітко розумію, що скоро хтось інший прийде на моє місце. Єдине, що необхідно - встигнути реалізувати заплановане і щось змінити на краще», - додав він.

«Клуб молодого лідера» - проект команди Валентина Резніченка. Щомісяця школярів області запрошують до ДніпроОДА на зустріч із цікавими та успішними людьми. Діти вже поспілкувалися із провідними бізнесменами та ІТ-шниками.

«Для школярів такі зустрічі дуже корисні. Поради спікерів допоможуть їм самоорганізовуватися, спланувати свій час та розпочати діяти», - розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Наступними у ДніпроОДА виступлять блогер Віктор Пузанов та спеціаліст з впровадження електронних послуг Дмитро Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...