App Store Google Play

«Ми хочемо жити, а не виживати» - у Дніпрі протестують проти незаконної діяльності кар'єра

13.04.2017 14:20
«Ми хочемо жити, а не виживати» - у Дніпрі протестують проти незаконної діяльності кар'єра

В Чаплях люди вийшли на мітинг з вимогою припинити рух вантажівок через населений пункт та дотримуватися всіх екологічних норм видобутку граніту. Про це передає Дніпроград з місця події.

Мешканці селищ Чаплі та Старі Чаплі зібрались на акцію протесту проти роботи гранітного кар’єру підприємства ТОВ «Любимівський кар’єр». На плакатах вимоги: «Дайте людям нормально дихати», «Ми хочемо жити, а не виживати», «Кар’єр вбиває Чаплі».

Упродовж багатьох років люди зверталися у різні інстанції з приводу порушення екологічного законодавства цим підприємством, але дієвих заходів впливу не було зроблено жодного разу. Вантажівки продовжують перевозити продукцію гранітних кар’єрів просто через житлові квартали попри заборонні знаки. Патрульні знаходяться поруч, бачать порушення та заходів не вживають.

«Якщо є накладна і нема іншого проїзду – що їм робить?», - кажуть поліціянти.

Присутній на мирній акції член політичної партії «УКРОП», директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Павло Головаха погодився з вимогами громадян і пообіцяв ініціювати питання щодо заборони роботи кар’єру та його устаткування у нічний час та вихідні дні, зрошення та аерації дробильного устаткування для запобігання викидів гранітного пилу а також заборони руху вантажному транспорту, який перевозить продукцію гранітних кар’єрів житловими кварталами.

Коментуючи подію, голова ГО «СІЧ-Дніпро» Кирило Дороленко, який є помічником народного депутата Андрія Денисенка, зауважив, що на даний час вивчається питання приведення діяльності кар'єра до вимог законодавства та розпорядчих документів місцевих рад. Він пообіцяв, що найближчим часом до органів влади та правоохоронних органів будуть надіслані відповідні звернення народного депутата з обгрунтованими вимогами щодо усунення порушень.

Зазначимо, ТОВ «Любимівський кар’єр» користується двома родовищами – Чаплінським та Любимівським та фактично знаходиться на території міста, але зареєстрований в Любимівській сільраді. Керівництво кар’єру обіцяло провести модернізацію устаткування задля поліпшення ситуації, але за півтора роки так і не було проведено жодних заявлених заходів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...