App Store Google Play

Депутати одностайно підтримали будівництво Національного спортивного реабілітаційного центру світового рівня

13.04.2017 16:40
Депутати одностайно підтримали будівництво Національного спортивного реабілітаційного центру світового рівня

Сьогодні, 13 квітня, під час чергової дев'ятнадцятої сесії міської ради депутати проголосували за створення масштабного реабілітаційного комлексу світового рівня для осіб з інвалідністю, в тому числі учасників бойових дій у зоні АТО, за міжнародними стандартами. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Про надання дозволу на розроблення  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок для проектування та будівництва всеукраїнського реабілітаційно - відновлювального  спортивного  центру  у  районі  вулиці Набережної Заводської Новокодацького району депутати проголосували першим питанням порядку денного.

Заслужений тренер України Андрій Фатєєв наголосив, що жодних махінацій з землею та проектуванням і будівництвом Центру не існує, а спекулювати на теміна цій темі, заради власних амбіцій і корисливих цілей, безчесно. Зазначимо, деякі депутати від учора ввечері публічно назвали цей проект аферою, зокрема йдеться про Сергія Суханова та Дмитра Погребова.

"В Україні реально немає жодної достойної спортивної бази для підготовки спортсменів. Єдиний масштабний національний паралімпійський центр в Україні наразі розташований на окупованій території в Криму і зараз недоступний спортсменам. Його тренувальна база зіграла важливу роль в успішних виступах українських паралімпійців. Ця база буде затребувана для всіх спортсменів України", - наголосив тренер.

Слід визнати, що попри політичні суперечки, за рішення створення масштабного реабілітаційного комлексу світового рівня депутати проголосували одностайно.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Борис Філатов підписав Меморандум щодо створення в Дніпрі унікального реабілітаційно-відновлювального спортивного комплексу з адаптованою інфраструктурою для осіб з інвалідністю за міжнародними стандартами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...