App Store Google Play

Депутати одностайно підтримали будівництво Національного спортивного реабілітаційного центру світового рівня

13.04.2017 16:40
Депутати одностайно підтримали будівництво Національного спортивного реабілітаційного центру світового рівня

Сьогодні, 13 квітня, під час чергової дев'ятнадцятої сесії міської ради депутати проголосували за створення масштабного реабілітаційного комлексу світового рівня для осіб з інвалідністю, в тому числі учасників бойових дій у зоні АТО, за міжнародними стандартами. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Про надання дозволу на розроблення  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок для проектування та будівництва всеукраїнського реабілітаційно - відновлювального  спортивного  центру  у  районі  вулиці Набережної Заводської Новокодацького району депутати проголосували першим питанням порядку денного.

Заслужений тренер України Андрій Фатєєв наголосив, що жодних махінацій з землею та проектуванням і будівництвом Центру не існує, а спекулювати на теміна цій темі, заради власних амбіцій і корисливих цілей, безчесно. Зазначимо, деякі депутати від учора ввечері публічно назвали цей проект аферою, зокрема йдеться про Сергія Суханова та Дмитра Погребова.

"В Україні реально немає жодної достойної спортивної бази для підготовки спортсменів. Єдиний масштабний національний паралімпійський центр в Україні наразі розташований на окупованій території в Криму і зараз недоступний спортсменам. Його тренувальна база зіграла важливу роль в успішних виступах українських паралімпійців. Ця база буде затребувана для всіх спортсменів України", - наголосив тренер.

Слід визнати, що попри політичні суперечки, за рішення створення масштабного реабілітаційного комлексу світового рівня депутати проголосували одностайно.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Борис Філатов підписав Меморандум щодо створення в Дніпрі унікального реабілітаційно-відновлювального спортивного комплексу з адаптованою інфраструктурою для осіб з інвалідністю за міжнародними стандартами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...