App Store Google Play

У Томаківці створено навчально-виховний комплекс

12.04.2017 16:00
У Томаківці створено навчально-виховний комплекс

У Томаківці відкрили навчально-виховний комплекс. Частину першого поверху місцевої школи реконструювали під дитячий садок. Нині тут виховуються 40 малюків.

Навчально-виховний комплекс – це заклад, у якому навчаються школярі та виховуються дошкільнята. У Томаківці його створили на базі місцевої школи. Команда Валентина Резніченка реконструювала частину першого поверху будівлі.

«Роботи було багато. Замінили усі мережі, встановили нові вікна, облаштували теплу підлогу, дитячий майданчик. Нині ще укладаємо асфальт на доріжках, встановлюємо бордюри», – розповів генпідрядник Валерій Прозапас.

У навчально-виховному комплексі – дві групи на 40 малюків.

«Для малих – затишні спальні та ігрові, нові меблі та іграшки», – зазначила заступник директора Томаківського НВК Ірина Зіненко.

У школі ж навчаються понад півтисячі дітей.

«Формат навчально-виховного комплексу зручний. Батьки ведуть старших дітей у школу, менших – у садочок, – розповіла начальник відділу освіти Томаківської РДА Юлія Присташ. – Дошкільнята звикають до навчального закладу. У перший клас вони йдуть вже у знайоме місце та не відчувають стрес».

За останні два роки на Дніпропетровщині створено 24 НВК, відкрито 6 дитсадків та 72 додаткові групи у вже існуючих дошкільних закладах. Загалом – понад 2,5 тисячі нових місць.

«Цьогоріч ремонтуємо та реконструюємо дошкільні заклади у чотирьох містах та восьми селах Дніпропетровщини. Їх відвідуватимуть 1 140 малюків», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...