App Store Google Play

У ДніпроОДА творча зустріч з письменником-фантастом Яном Валетовим

12.04.2017 19:00
У ДніпроОДА творча зустріч з письменником-фантастом Яном Валетовим

Як фантастичні ідеї втілюються в життя? Що спонукає створювати пророчі твори? Про це та інше розповість український письменник-фантаст Ян Валетов. 19 квітня на творчу зустріч з автором запрошує ДніпроОДА. Прозаїк презентуватиме дві книги. У читачів є можливість поспілкуватися з письменником, придбати видання та взяти автограф. Вхід вільний, реєстрація – обов’язкова. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпрОДА.

«ДніпроОДА продовжує ламати стереотипи. За два останні роки адмінбудівля перетворилася на неформатну. У її стінах стали традиційними фотовиставки, презентації книг, творчі вечори зі знаменитостями. За цей час на зустрічах в ОДА побували понад 6 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Запрошуємо всіх бажаючих. Якщо у вас є пропозиції та ідеї щодо проведення цікавих заходів в адміністрації, готові до співпраці», – наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

19 квітня о 19.00 ДніпроОДА запрошує на творчу зустріч з письменником-фантастом Яном Валетовим. Автор презентує свої книги «Проклятий» та «Нічия земля».

«Обидва твори різнопланові, але однаково захоплюючі та гостросюжетні. Цупко тримають читацьку увагу до останньої сторінки. Перша книга – про історію розвитку християнства. Друга – роман-пересторога про те, до чого можуть призвести жадоба влади й нехтування правилами», – каже автор Ян Валетов.

За структурою «Нічия земля» – тетралогія. У серії – чотири книги: «Нічия земля», «Діти капища», «Дурні і герої», «Школа негідників». Кожна частина є продовженням попередньої.

В основі сюжету – події, що відбуваються на землі після жахливої катастрофи. На ній можна зустріти військових, работоргівців, вбивць і навіть роботів.

Роман «Нічия земля» написаний задовго до нинішніх подій в Україні. Але всі, хто його читав, проводять паралелі між фантазією й реальністю. Вперше книга була видана у 2007-му.

Другий твір, який представить Ян Валетов у ДніпроОДА, – «Проклятий». Це серія, до якої увійшли «Хроніки Проклятого», «Шлях Проклятого» та «Серце Проклятого». Для тих, хто прагне гострих відчуттів, – напруження та динаміка у надлишку. Тут і любов, і зрада, і каяття, і погоні, і втечі, і секретні спецоперації.

У програмі літературного вечора – спілкування з письменником, автографи й фото з автором, можливість придбати книги за ціною видавництва. Як завжди, для гостей – чай, кава та солодощі.

«Літературне побачення» відбудеться за адресою: ДніпроОДА, пр. О.Поля, 3-й поверх, конференц-зал. Вхід безкоштовний, реєстрація – за посиланням.

Зазначимо, Ян Валетов – один з кращих письменників-фантастів України. Він народився й живе у Дніпрі. Закінчив фізико-технічний факультет ДНУ. Бізнесмен, автор публіцистичних статей. Відомий під псевдонімом Борис Бітнер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...