App Store Google Play

У Дніпрі вийшов спеціальний випуск англомовного журналу Investing in Dnipro

12.04.2017 11:40
У Дніпрі вийшов спеціальний випуск англомовного журналу Investing in Dnipro

Задля досягнення транспарентності на запрошення «Агентства розвитку Дніпра» на початку березня місто особисто відвідав головний редактор англомовного журналу «Business Ukraine» Peter Dickinson, який провів зустрічі з керівниками інвестиційно привабливих підприємств Дніпра та ознайомився із амбіційними цілями та завданнями щодо економічного зростання, які ставить міський голова – Борис Філатов.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Агенство розвитку Дніпра.

Ще ніколи у новітній історії Дніпра ділові та інвестиційні можливості нашого міста для західних інвесторів не були настільки ґрунтовно представлені очима британського журналіста.

Саме інтерв’ю із очільником міста про наслідки гібридної війни із північним сусідом та шляхи залучення міжнародних інвесторів відкриває INVESTING IN DNIPRO. На шпальтах журналу також представлений бізнес-портрет міста – яким воно є сьогодні та яким має бути завтра. Викладено амбіційні інвест-проекти, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра», та які було презентовано під час робочого візиту наприкінці минулого місяця дніпровської делегації до Великої Британії. Надана відповідь, чому саме зовнішні інвестори пильно спостерігають за тим, як залучають у місто внутрішніх інвесторів.

Та журнал містить не лише широкий спектр питань для висвітлення передумов та переваг у розвитку місцевої промисловості, сфери IT, туризму, освіти, інновацій та інвестування. Чимало матеріалів присвячено іміджу Дніпра – розповідь про першій в Україні музей АТО, топ-10 місць, які іноземні туристи обов’язково мають відвідати за weekend.

«Поява спеціального випуску англомовного журналу «Business Ukraine» – INVESTING IN DNIPRO – цілком слушна, та не єдина, нагода поінформувати потенційних замовників та інвесторів в Україні і за кордоном про потенціал міста, компанії, що ефективно функціонують та живлять економіку держави, – підсумовує директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко. – Більш переконливою демонстрацією мають стати вже реалізовані інвест-проекти і вони не за горами».

Нагадуємо, спеціальний випуск англомовного журналу «Business Ukraine» – INVESTING IN DNIPRO – розповсюджуватиметься у посольствах, міжнародних компаніях та офісах агентств розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...