App Store Google Play

У Дніпрі вийшов спеціальний випуск англомовного журналу Investing in Dnipro

12.04.2017 11:40
У Дніпрі вийшов спеціальний випуск англомовного журналу Investing in Dnipro

Задля досягнення транспарентності на запрошення «Агентства розвитку Дніпра» на початку березня місто особисто відвідав головний редактор англомовного журналу «Business Ukraine» Peter Dickinson, який провів зустрічі з керівниками інвестиційно привабливих підприємств Дніпра та ознайомився із амбіційними цілями та завданнями щодо економічного зростання, які ставить міський голова – Борис Філатов.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Агенство розвитку Дніпра.

Ще ніколи у новітній історії Дніпра ділові та інвестиційні можливості нашого міста для західних інвесторів не були настільки ґрунтовно представлені очима британського журналіста.

Саме інтерв’ю із очільником міста про наслідки гібридної війни із північним сусідом та шляхи залучення міжнародних інвесторів відкриває INVESTING IN DNIPRO. На шпальтах журналу також представлений бізнес-портрет міста – яким воно є сьогодні та яким має бути завтра. Викладено амбіційні інвест-проекти, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра», та які було презентовано під час робочого візиту наприкінці минулого місяця дніпровської делегації до Великої Британії. Надана відповідь, чому саме зовнішні інвестори пильно спостерігають за тим, як залучають у місто внутрішніх інвесторів.

Та журнал містить не лише широкий спектр питань для висвітлення передумов та переваг у розвитку місцевої промисловості, сфери IT, туризму, освіти, інновацій та інвестування. Чимало матеріалів присвячено іміджу Дніпра – розповідь про першій в Україні музей АТО, топ-10 місць, які іноземні туристи обов’язково мають відвідати за weekend.

«Поява спеціального випуску англомовного журналу «Business Ukraine» – INVESTING IN DNIPRO – цілком слушна, та не єдина, нагода поінформувати потенційних замовників та інвесторів в Україні і за кордоном про потенціал міста, компанії, що ефективно функціонують та живлять економіку держави, – підсумовує директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко. – Більш переконливою демонстрацією мають стати вже реалізовані інвест-проекти і вони не за горами».

Нагадуємо, спеціальний випуск англомовного журналу «Business Ukraine» – INVESTING IN DNIPRO – розповсюджуватиметься у посольствах, міжнародних компаніях та офісах агентств розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...