App Store Google Play

У Дніпрі вийшов спеціальний випуск англомовного журналу Investing in Dnipro

12.04.2017 11:40
У Дніпрі вийшов спеціальний випуск англомовного журналу Investing in Dnipro

Задля досягнення транспарентності на запрошення «Агентства розвитку Дніпра» на початку березня місто особисто відвідав головний редактор англомовного журналу «Business Ukraine» Peter Dickinson, який провів зустрічі з керівниками інвестиційно привабливих підприємств Дніпра та ознайомився із амбіційними цілями та завданнями щодо економічного зростання, які ставить міський голова – Борис Філатов.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Агенство розвитку Дніпра.

Ще ніколи у новітній історії Дніпра ділові та інвестиційні можливості нашого міста для західних інвесторів не були настільки ґрунтовно представлені очима британського журналіста.

Саме інтерв’ю із очільником міста про наслідки гібридної війни із північним сусідом та шляхи залучення міжнародних інвесторів відкриває INVESTING IN DNIPRO. На шпальтах журналу також представлений бізнес-портрет міста – яким воно є сьогодні та яким має бути завтра. Викладено амбіційні інвест-проекти, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра», та які було презентовано під час робочого візиту наприкінці минулого місяця дніпровської делегації до Великої Британії. Надана відповідь, чому саме зовнішні інвестори пильно спостерігають за тим, як залучають у місто внутрішніх інвесторів.

Та журнал містить не лише широкий спектр питань для висвітлення передумов та переваг у розвитку місцевої промисловості, сфери IT, туризму, освіти, інновацій та інвестування. Чимало матеріалів присвячено іміджу Дніпра – розповідь про першій в Україні музей АТО, топ-10 місць, які іноземні туристи обов’язково мають відвідати за weekend.

«Поява спеціального випуску англомовного журналу «Business Ukraine» – INVESTING IN DNIPRO – цілком слушна, та не єдина, нагода поінформувати потенційних замовників та інвесторів в Україні і за кордоном про потенціал міста, компанії, що ефективно функціонують та живлять економіку держави, – підсумовує директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко. – Більш переконливою демонстрацією мають стати вже реалізовані інвест-проекти і вони не за горами».

Нагадуємо, спеціальний випуск англомовного журналу «Business Ukraine» – INVESTING IN DNIPRO – розповсюджуватиметься у посольствах, міжнародних компаніях та офісах агентств розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...