App Store Google Play

Цього року дніпровські студенти вже не зможуть вступити на спеціаліста

12.04.2017 14:40
Цього року дніпровські студенти вже не зможуть вступити на спеціаліста

Правила вступної кампанії до вищих навчальних закладів України для цьогорічних бакалаврів змінено. Інформація про скасування освітнього рівня «спеціаліст» підтверджена офіційно. Однак нововведення очікуються і для абітурієнтів-вступників на перші курси до ВНЗ. Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

«У 2017 році бакалаври вже не мають можливості отримати освітній рівень «спеціаліст». Він повністю скорочується, залишається лише магістратура. Такі зміни робляться для того, аби якомога швидше домогтися визнання українських дипломів у європейському просторі. Адже у вишах Європи студенти після бакалаврату йдуть одразу на навчання до магістратури, «спеціалістів» там не випускають. Дипломи наших випускників-спеціалістів в єропейських країнах не котуються», - говорить відповідальний секретар приймальної комісії  університету імені Альфреда Нобеля Анна Глуха.

За її словами, також вже третій рік поспіль випускники бакалаврських програм мають змогу скористатися можливістю перехресного вступу.

Нововведенням цього року стане те, що студент зможе навчатися одразу на двох спеціальностях на денній формі. Це, за словами фахівця з питань вступу Анни Глухої, потребує певного узгодження освітньої програми, й більш конкретно уточнюватиметься на місцях.

Вступники-п’ятикурсники на спеціальність «081.Право» цього року складатимуть лише один іспит, який в свою чергу включатиме тестові завдання з трьох дисциплін: право, загальні правові компетенції, іноземна мова.

Електронна форма подачі заяв буде дійсна лише для абітурієнтів, електронні кабінети для завантаження документів будуть у доступі з 29 червня. Бакалаври повинні подавати документи на вступ лише у паперовій формі.

Випускники бакалаврату, які прагнуть навчатися на бюджеті,  мають можливість подати дев’ять заяв на чотири бажані спеціальності. Кількість заяв для контрактників не обмежена.

Зазначимо, усі нинішні спеціалісти прирівнюватимуться до магістрів, однак, на відміну від випускників магістратури, вони не матимуть права на викладання у вишах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...