App Store Google Play

Дружина криворізького нардепа приватизує подвір'я всупереч мешканцям прилеглих будинків

12.04.2017 17:00
Дружина криворізького нардепа приватизує подвір'я всупереч мешканцям прилеглих будинків

У Кривому Розі жінка відомого  депутата Марина Гальченко вирішила зайнятися бізнесом, для цього вона приватизувала подвір'я одного з будинків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

Будинок, на який зазіхнула жінка депутата, розташований в історичному центрі Кривого Рогу по вулиці Янова, 5.

"Побажавши стати господарями свого будинку, ми утворили ОСН - орган самоорганізації населення, рішення якого обов'язкові для виконання владою. Уже багато років у дворі стоять порожні гаражі. Кому вони належать - невідомо. Чіткої відповіді на наші запити нам не дають, але не так давно в гаражах почали вести ремонтні роботи", - розповіла схвильована мешканка прилеглого будинку.

Згідно наявних документів, їх взяла в оренду дружина народного депутата України Андрія Гальченка Марина Гальченко під гаражі для власних потреб, але обладнають їх як повноцінний автосервіс.

"Вже побудовано проїзди для автомобілів, замінені ворота, прорубаний додатковий в'їзд до нас у двір, підводяться комунікації. Робиться це без згоди мешканців будинку і дотримань будь-яких санітарних норм", - розповіла жінка.

За інформацією, жителі прилеглих будинків спробували поговорити з керівниками робіт, однак їм чітко дали зрозуміти, що їх думка нікого не цікавить. Більш того, нещодавно вночі до гаражів під'їхала бригада КП «Кривбасводоканал» і почала прокладати комунікації до депутатської власності. Як з'ясувалося, у майстра не було наряду на проведення нічних робіт.

"Ми викликали поліцію, склали акт, роботи припинилися. Але уявіть, що буде, коли СТО запрацює. Довжина його до гаражів близько 30-ти метрів. І всі ці метри заповняться автомобілями. Нам доведеться дихати вихлопними газами, нашим дітям і онукам ніде буде гуляти. Цікаво, що поруч пустує ще одна будівля, яка перетворилася на звалище і притулок для безхатьків . Там повно пацюків. Влітку жахливий сморід", - жаліється жінка.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...