App Store Google Play

Дніпропетровська поліція оголошує набір кінологів

12.04.2017 11:00
Дніпропетровська поліція оголошує набір кінологів

З 18 квітня у Головному управлінні Національної поліції у Дніпропетровської області оголошується набір на посади кінологів, а з 22 травня на 50 посад середнього складу поліції секторів реагування патрульної поліції та на 100 посад молодшого складу поліції. Таку інформацію оголосив заступник начальника Головного управління Павло Баранник 11 квітня під час брифінгу, та підкреслив, що всі деталі порядку проведення конкурсу будуть розміщені на офіційному сайті ГУ НП у Дніпропетровській області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської Національної поліції.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі першочергово повинні заповнити онлайн анкету, далі подати необхідні документи до поліцейської комісії в Головного управління. Після проведення перевірки поданих документів, проводиться тестування кандидатів на знання законодавчої бази та на загальні здібності і навички.

«Після успішного проходження першого етапу тестування кандидати проходять психологічне тестування, військово-лікарську комісію, а далі поліцейською комісією проводиться співбесіда. Переможці конкурсу визначаються поліцейською комісією за результатами складання загального рейтингу претендентів, яких у подальшому наказом начальника ГУНП приймають на службу до поліції»,- розповів заступник начальника Головного управління.

Набір на службу у Національну поліцію Дніпропетровської області розпочався з 23 січня. За результатами конкурсу було відібрано 48 чоловік на посади оперуповноважених та 60 слідчих.

«З 20 березня знов прийняті працівники поліції направлені для проходження первинної підготовки до Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Новообрані слідчі розпочнуть первинну підготовку з 18 квітня на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ», - додав Павло Баранник.

Наразі триває відбір на посади поліцейських полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1», поліцейських конвойної служби та психологів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...