App Store Google Play

Дніпропетровська поліція оголошує набір кінологів

12.04.2017 11:00
Дніпропетровська поліція оголошує набір кінологів

З 18 квітня у Головному управлінні Національної поліції у Дніпропетровської області оголошується набір на посади кінологів, а з 22 травня на 50 посад середнього складу поліції секторів реагування патрульної поліції та на 100 посад молодшого складу поліції. Таку інформацію оголосив заступник начальника Головного управління Павло Баранник 11 квітня під час брифінгу, та підкреслив, що всі деталі порядку проведення конкурсу будуть розміщені на офіційному сайті ГУ НП у Дніпропетровській області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської Національної поліції.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі першочергово повинні заповнити онлайн анкету, далі подати необхідні документи до поліцейської комісії в Головного управління. Після проведення перевірки поданих документів, проводиться тестування кандидатів на знання законодавчої бази та на загальні здібності і навички.

«Після успішного проходження першого етапу тестування кандидати проходять психологічне тестування, військово-лікарську комісію, а далі поліцейською комісією проводиться співбесіда. Переможці конкурсу визначаються поліцейською комісією за результатами складання загального рейтингу претендентів, яких у подальшому наказом начальника ГУНП приймають на службу до поліції»,- розповів заступник начальника Головного управління.

Набір на службу у Національну поліцію Дніпропетровської області розпочався з 23 січня. За результатами конкурсу було відібрано 48 чоловік на посади оперуповноважених та 60 слідчих.

«З 20 березня знов прийняті працівники поліції направлені для проходження первинної підготовки до Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Новообрані слідчі розпочнуть первинну підготовку з 18 квітня на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ», - додав Павло Баранник.

Наразі триває відбір на посади поліцейських полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1», поліцейських конвойної служби та психологів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...