App Store Google Play

Борис Філатов: Так звана гібридна опозиція поставила життєзабезпечення міста у залежність від своїх політичних амбіцій

12.04.2017 20:30
Борис Філатов: Так звана гібридна опозиція поставила життєзабезпечення міста у залежність від своїх політичних амбіцій

Депутати Дніпровської міської ради після трьох годин намагань так і не змогли розпочати 19-ту чергову сесію. Чергова сесія відбудеться завтра, 13 квітня, о 15.00.

«Сьогодні зірвано всі маски, ми побачили, що так звана гібридна опозиція, до якої входять депутати фракцій «За життя», «Опозиційного блоку», частина «Самопомочі» і перебіжчики з УКРОПу та БПП, фактично поставила життєзабезпечення міста у залежність від своїх політичних амбіцій», – сказав Борис Філатов на брифінгу 12 квітня.

«Корупційний скандал», через який частина народних обранців вимагала звільнення секретаря міської ради та голови бюджетної комісії, мер Дніпра назвав штучно роздмуханим.

«У сесійній залі влаштували фарс і балаган. Були провалені питання щодо 40-мільйонних інвестицій у місто, зокрема, на створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновного комплексу для людей з інвалідністю, і Дніпро зганьбився в очах Національного паралімпійського комітету», – додав міський голова.

Нагадаємо, що на порядку денному 19-ї чергової сесії були питання щодо виділення землі для будівництва в місті Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю, затвердження програми «Молодий педагог» на 2017-2021 рр., програми муніципального розвитку м. Дніпра на 2017-2021 рр., а також питання про переобрання секретаря міської ради та голови бюджетної комісії.

Раніше сьогодні під час виконання Державного гімну на початку 19 чергової сесії Дніпровської міськради заколотники з числа представників так званої опозиції  влаштували демонстрацію, публічно висловивши неповагу до держави та її символів - бігали по залу і кричали «Ганьба!». Пізніше Загід Краснов лаявся матом з трибуни і ламав мікрофон на столі голови, а його поплічниця Катерина Збарська всілася на стіл президії і била мегафоном секретаря міськради В'ячеслава Мішалова.

Коли "опозиціонери" остаточно перетворили сесійне засідання на фарс, міський голова дав можливість висловитись з трибуни всім бажаючим.

Короткий звіт про головні події цього дня, що мав стати сесійним - у короткому відео нижче.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...