App Store Google Play

На Дніпропетровщині стартував капітальний ремонт комунальних доріг

11.04.2017 15:20
На Дніпропетровщині стартував капітальний ремонт комунальних доріг

На Дніпропетровщині розпочався капітальний ремонт комунальних доріг. Цього року планують оновити близько 160 автошляхів. У пріоритеті - соціально важливі дороги. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Цього року на Дніпропетровщині коштом обласного бюджету плануємо відремонтувати близько 160 доріг. У пріоритеті – соціально важливі вулиці з дитсадками, лікарнями та школами. Роботи вже стартували. Головна умова до підрядників – якість. Недоліки на відремонтованих дорогах перероблятимуть власним коштом», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Новому покриттю радіють мешканці вулиці Шкільна, що у селі Михайлівка Синельниківського району. Щойно тут завершився ремонт. На вулиці Миру робота кипить. Раніше там була ґрунтова дорога, де навіть одній автівці важко проїхати. Тепер проїжджу частину розширили і укладають асфальт.

«На початку вулиці Миру було бетонне покриття. Вирішили його не знімати, а продовжити асфальтом. Спочатку вулицю засипали шлаком та щебенем. Проклали геосітку, яка зміцнить покриття. Вже розпочали укладати асфальт», - розповів представник підрядної організації Михайло Небрат.

Повністю завершити ремонт цієї дороги підрядники планують за кілька тижнів.

«Ми вдячні обласній владі за те, що підтримали наші проекти. Першу вулицю вже закінчили. Мешканці Михайлівки задоволені. Завершити ремонт другої по вулиці Миру плануємо наприкінці квітня», - поділився голова Михайлівської сільради Костянтин Сугоняєв.

Заплановані цього року ремонти збираються завершити у жовтні. На перший етап дорожніх робіт з обласного бюджету виділено понад півмільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...