App Store Google Play

Гонтарєва залишає пост у найбільш непідходящий час, - економічний експерт

11.04.2017 16:40
Гонтарєва залишає пост у найбільш непідходящий час, - економічний експерт

Десятого квітня голова Нацбанку Валерія Гонтарєва офіційно заявила про те, що з десятого травня поточного року вона планує піти у відставку. Які наслідки матиме така подія для банківської системи України - сьогодні, 11 квітня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» розповів президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, передає Дніпроград.

«Сказати однозначно, який характер має дана подія – важко. З одного боку, аналітики стверджують, що більш підходящого керівника для НБУ може більше й не бути, адже завдяки Валерії Гонтарєвій все ж таки зміцнилися банківська система в державі. Відбулася націоналізація ПриватБанку. З іншого – значно зріс курс долару, до нині повноцінно функціонують банки агресора», - говорить президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга.

Крім того, за словами Володимира Косюги, своєю відставкою Валерія Гонтарєва ставить державу у досить незручне положення: у травні 2017-го планується підписання Україною меморандуму з Міжнародним валютним фондом для отримання чергового траншу макроекономічної фінансової допомоги; без голови Нацбанку його підписання не зможе відбутися. Враховуючи той факт, що до травня місяця затвердити нового голову на посаду керівника НБУ не встигнуть, можна говорити про те, що підписання меморандуму з МВФ – під загрозою.

Також президент Асоціації додає: наразі не можна точно стверджувати, що Гонтарєва справді залишить пост. Адже заява на звільнення (враховуючи вищезгадані події, - ред.) може бути відкликана.

Однак, за прогнозом експерта, у разі відставки нинішньої голови Нацбанку, процес обрання нового претендента на керівну роль НБУ буде доволі суперечливим.

Зазначимо, шостого квітня київськи активісти–протестувальники заблокували виїзд із маєтку голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої. Наступного дня під вікнами її будинку невдоволені діяльністю керівника НБУ особи вимагали від діячки, аби вона залишила посаду. Десятого квітня Гонтарєва подала у відставку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...