App Store Google Play

У п’яти громадах Дніпропетровщини реконструюють житло для переселенців

10.04.2017 16:40
У п’яти громадах Дніпропетровщини реконструюють житло для переселенців

Занедбані комунальні приміщення перетворюються на сучасні гуртожитки. У п’яти громадах області реконструюють старі будівлі. Там житимуть переселенці. Гроші на ремонти виділив Уряд Німеччини. Нині роботи вже розпочались у Верхньодніпровську, Вільногірську та Чумаках Дніпровського району. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу з посиланням на ДніпроОДА.

«Команда Дніпропетровської ОДА підписала угоду з Урядом Німеччини. Іноземні партнери виділили кошти на реконструкцію п’яти гуртожитків для переселенців, оновлення чотирьох шкіл та одного дитсадка. Все це – на території п’яти громад області, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині у трьох громадах вже розпочались роботи».

У Верхньодніпровську реконструюють будівлю колишньої поліклініки.

«Двоповерхова будівля пустувала років десять, – розповідає голова місцевої райдержадміністрації Олег Ковальчук. – Нині тут замінили дах, вікна, утеплили майже весь фасад. Завершити усі роботи будівельники планують цьогоріч. Після відкриття до гуртожитку заселяться з півсотні переселенців».

Поруч із майбутнім гуртожитком для переселенців оновлюють школу №5. Тут вже встановили нові енергозберігаючі вікна.

«Плануємо ще полагодити дах у школі. Все – коштом Уряду Німеччини», – додав голова Верхньодніпровської райдержадміністрації Олег Ковальчук.

Гуртожиток для переселенців створюють й у Вільногірську. Тут вже позбулися старих вікон у колишній малосімейці. У планах – встановити нові, а також замінити покрівлю, мережі, підлогу, утеплити фасад. У місцевій школі вікна вже замінили.

Ремонті роботи розпочинаються також у Чумаках Дніпровського району. Тут реконструюють колишній гуртожиток. У місцевій школі вже відремонтували дах, замінили вікна. Нині утеплюють фасад, оновлюють спортзал, фойє, коридори.

Ще два гуртожитки для переселенців реконструюють у Павлограді та Кам’янському, відремонтують там й дитячий садок та школу.

Завдяки цьому на Дніпропетровщині створять з півтисячі додаткових місць для переселенців.

Кошти на реконструкцію об’єктів у п’яти громадах області надає Уряд Німеччини через банк розвитку KfW. Ці об’єкти обрав Український фонд соцінвестицій.

В регіоні за офіційними даними знаходиться близько 80 тисяч переселенців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...