App Store Google Play

У Дніпрі шахраї грабували банки через фіктивні кредитні договори

10.04.2017 08:30
У Дніпрі шахраї грабували банки через фіктивні кредитні договори

Правоохоронці зупинили злочинну діяльність організованої злочинної групи, яка шахрайським шляхом, оформлювала у банківських установах кредитні договори та, в результаті, отримувала грошові кошти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу поліції.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України. До групи входили як чоловіки, так і жінки, організатором виступив 33-річний дніпровець. Всі члени групи офіційно працевлаштовані не були та не мали постійного джерела доходів, тому одержання стабільних незаконних прибутків було привабливим.

Кожен член групи мав свої функції, яким чітко слідував. Організатор координував та контролював діяльність учасників, виготовляв підроблені документи, на підставі яких отримувалися кредитні кошти, а також розподіляв між членами групи незаконно отримані кошти.

Жінки займалися підшукуванням осіб, які належать до категорії соціально незахищених. Пізніше такі особи та їх документи використовувалися при отриманні кредитів. Мінімальна сума кредиту становила 5 тисяч гривень та доходила до 40 тисяч гривень.

Чоловіча роль полягала у супроводі позичальників до банківських установ та контролі за отриманням ними у банках кредитів по підробленим документам.

Досудовим розслідуванням було встановлено причетність групи до більш як 15 епізодів вчинення кримінальних правопорушень на загальну суму збитків, завданих банківським установам – 650 тисяч гривень.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...