App Store Google Play

У Дніпрі шахраї грабували банки через фіктивні кредитні договори

10.04.2017 08:30
У Дніпрі шахраї грабували банки через фіктивні кредитні договори

Правоохоронці зупинили злочинну діяльність організованої злочинної групи, яка шахрайським шляхом, оформлювала у банківських установах кредитні договори та, в результаті, отримувала грошові кошти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу поліції.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України. До групи входили як чоловіки, так і жінки, організатором виступив 33-річний дніпровець. Всі члени групи офіційно працевлаштовані не були та не мали постійного джерела доходів, тому одержання стабільних незаконних прибутків було привабливим.

Кожен член групи мав свої функції, яким чітко слідував. Організатор координував та контролював діяльність учасників, виготовляв підроблені документи, на підставі яких отримувалися кредитні кошти, а також розподіляв між членами групи незаконно отримані кошти.

Жінки займалися підшукуванням осіб, які належать до категорії соціально незахищених. Пізніше такі особи та їх документи використовувалися при отриманні кредитів. Мінімальна сума кредиту становила 5 тисяч гривень та доходила до 40 тисяч гривень.

Чоловіча роль полягала у супроводі позичальників до банківських установ та контролі за отриманням ними у банках кредитів по підробленим документам.

Досудовим розслідуванням було встановлено причетність групи до більш як 15 епізодів вчинення кримінальних правопорушень на загальну суму збитків, завданих банківським установам – 650 тисяч гривень.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...