App Store Google Play

У Дніпрі шахраї грабували банки через фіктивні кредитні договори

10.04.2017 08:30
У Дніпрі шахраї грабували банки через фіктивні кредитні договори

Правоохоронці зупинили злочинну діяльність організованої злочинної групи, яка шахрайським шляхом, оформлювала у банківських установах кредитні договори та, в результаті, отримувала грошові кошти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу поліції.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України. До групи входили як чоловіки, так і жінки, організатором виступив 33-річний дніпровець. Всі члени групи офіційно працевлаштовані не були та не мали постійного джерела доходів, тому одержання стабільних незаконних прибутків було привабливим.

Кожен член групи мав свої функції, яким чітко слідував. Організатор координував та контролював діяльність учасників, виготовляв підроблені документи, на підставі яких отримувалися кредитні кошти, а також розподіляв між членами групи незаконно отримані кошти.

Жінки займалися підшукуванням осіб, які належать до категорії соціально незахищених. Пізніше такі особи та їх документи використовувалися при отриманні кредитів. Мінімальна сума кредиту становила 5 тисяч гривень та доходила до 40 тисяч гривень.

Чоловіча роль полягала у супроводі позичальників до банківських установ та контролі за отриманням ними у банках кредитів по підробленим документам.

Досудовим розслідуванням було встановлено причетність групи до більш як 15 епізодів вчинення кримінальних правопорушень на загальну суму збитків, завданих банківським установам – 650 тисяч гривень.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...