App Store Google Play

У Дніпрі посадовці влаштували масштабну толоку

10.04.2017 15:00
У Дніпрі посадовці влаштували масштабну толоку

Садили дерева та кущі, наводили лад у парках і скверах. На Дніпропетровщині пройшов обласний суботник. До нього долучилися майже 100 тисяч працівників підприємств, організацій та установ. 

Колектив Дніпропетровської обласної ради на вихідних влаштував справжню толоку. Спільними зусиллями всього апарату облради був наведений лад на тренувальній базі училища фізкультури. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облради.

Під час толоки були висаджені декоративні дерева, прибрана територія, пофарбовані лавиці, побілені бордюри. А по закінченню посадовці  влаштували спортивні змагання з волейболу, футболу і бадмінтону.

Департаменти ДніпроОДА також приєдналися до акції чистоти. Гуртом прибирали територію Дніпропетровського військового шпиталю.

«Громада Дніпропетровщини звернулася до нас із пропозицією прибрати територію військового шпиталю – ми не відмовили. Дерева висаджували в патріотичному стилі – вербу та калину. Будемо їх плекати. Як матінка-природа дасть їм вирости – так вони і зашумлять гаєм», - розповів виконуючий обов’язки начальника військового шпиталю Юрій Лазаренко.

Прибирати вийшов і весь особовий склад шпиталю – майже 40 людей. Перебувати в стінах госпіталю стане комфортніше, а одужання – швидшим. Обласний суботник був приурочений до Дня довкілля. Свято відзначається в Україні у третю суботу квітня. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...