App Store Google Play

Коштом обласного бюджету відшкодують відсотки енергоефективного кредиту ОСББ

10.04.2017 11:20
Коштом обласного бюджету відшкодують відсотки енергоефективного кредиту ОСББ

Взяли кредит на утеплення будинку чи заміну вікон – отримайте компенсацію. 40% позики відшкодовує держава, кредитні відсотки – обласний бюджет. Такі вигоди – для мешканців ОСББ. На підтримку жителів Дніпропетровщини, які піклуються про енергоефективність своєї домівки, в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень.

«Все більше жителів Дніпропетровщини об’єднуються в ОСББ. Вони самостійно управляють будинком і вибирають постачальників послуг. Держава сприяє створенню ОСББ вигідними кредитами, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – У регіоні – понад 2,6 тисячі ОСББ. За цим показником область – перша в Україні».

Дніпропетровщина підтримує ініціативу мешканців, які об’єднуються в ОСББ. Для співвласників багатоповерхівок в області діє пільгова програма.

Позичальникам компенсують відсотки по кредиту, отриманому на підвищення енергоефективності будинку. Відшкодування відсоткової ставки – коштом обласного бюджету. Дніпропетровщина – єдина в Україні, яка стовідсотково покриває кредитні проценти.

40% тіла позики бере на себе держава. Цьогоріч у держбюджеті на допомогу українцям для утеплення власного житла заплановано понад 430 мільйонів гривень.

«Теплі кредити» надають «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Укрексімбанк» та «Приватбанк». Термін – від 6 місяців до десяти років.

Фінансові стимули стосуються утеплення стін, підвалів та дахів, модернізації системи опалення, заміни вікон, встановлення лічильників тепла й води.

На сьогодні понад 70 ОСББ Дніпропетровщини отримали 4,7 мільйона гривень кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів.

Цьогоріч в області з’явилося 28 нових ОСББ. Найбільш активні – жителі Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Марганця, Нікополя, Новомосковська, та Павлограда.

За даними Мінрегіону, Дніпропетровська область – лідер в Україні за кількістю створених ОСББ.

Про те, як організувати об’єднання співвласників, можна дізнатися за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...