App Store Google Play

Французькі благодійники вкотре надали гуманітарку лікарням Дніпропетровщини

10.04.2017 17:00
Французькі благодійники вкотре надали гуманітарку лікарням Дніпропетровщини

Функціональні ліжка, протипролежневі матраци та медичні меблі. Все це передали Покровській районній лікарні. Медзаклад вже вдруге отримав гуманітарну допомогу від «Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція-Україна», з якою команда ДніпроОДА співпрацює майже рік. Це вже 18 партія допомоги для лікарень області від французьких благодійників. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Майже рік команда ДніпроОДА співпрацює із французькою благодійною асоціацією. Гуманітарну допомогу отримали всі лікарні Дніпра, які приймають поранених АТОвців та переселенців. Необхідним обладнанням забезпечуємо і районні медзаклади області. Гуманітарку привозили до Царичанської лікарні, вже вдруге її отримала лікарня у селищі Покровське», - сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Покровська районна лікарня знаходиться за 80 кілометрів від фронту. Найближчий населений пункт, де проходять бойові дії – Мар’їнка. Поранених бійців найперше доправляють сюди. Тому гуманітарна допомога медзакладу вкрай важлива.

«Близько двох місяців тому нам привезли функціональні ліжка. Їх встановили у хірургічному відділенні. Ліжка дозволяють підняти чи опустити пораненого на необхідну висоту, відрегулювати та зафіксувати положення тіла. Це дуже зручно. Нові ліжка допомагають уникнути пролежнів та полегшують догляд за пацієнтом», - ділиться заступник головного лікаря Покровської районної лікарні Дмитро Куйтуклу.

Переваги роботи з новим обладнанням лікарі оцінили. Тому попрохали за можливості привезти ще. Ліжками доукомплектують хірургічне відділення, встановлять у пологовому та неврологічному відділеннях.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.

«Ми вдячні французькій асоціації, Діані Дольс та команді ДніпроОДА. Завдяки цій гуманітарній допомозі зможемо якісно оснастити відділення нашого медзакладу. Це допоможе оперативніше працювати лікарям», - додав головний лікар Покровської районної лікарні Володимир Коломоєць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...