App Store Google Play

В суспільстві має існувати трикутник – між державою, місцевою владою і молоддю, - Юрій Юзич

09.04.2017 10:00
В суспільстві має існувати трикутник – між державою, місцевою владою і молоддю, - Юрій Юзич

Ініціативною групою розроблено законопроект № 6048 про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю). Проект закону спрямований на те, щоб в Україні почали діяти стандарти для роботи молодіжних центрів, які вже успішно працюють у країнах Євросоюзу. Розвиток молодіжних центрів та покращення якості їх роботи дасть можливість молоді розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя країни. Кореспонденту Дніпрограду вдалося поговорити та дізнатися подробиці реалізації зазначеного законопроекту з його співавтором, головним експертом з питань реформування молодіжної політики громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ» Юрієм Юзичем.

Як ви дійшли до того, що потрібно реформувати законодавство?

Все дуже просто, «Реанімаційний пакет реформ» (РПР) був започаткований у лютому 2014 року, після переломних подій на Майдані. Спільнота РПР почала працювати над  баченням необхідних для країни реформ та над прийняттям їх парламентом. Тож після Майдану прийшли в Міністерство, де провели контрольне опитування працівників департаменту молоді. На контрольне питання, хто з вас є членом молодіжної організації, відповіді ми не почули. На інше питання: хто хоч колись був членом громадської організації? Відповідь така сама. Англійську мову, до речі, теж ніхто не знав, хоча, як відомо, молодіжна політика ведеться не російською і не українською мовами. Коли ми спитали, в чому ж полягає ваша діяльність, після певного періоду очікування та п’ятої спроби принесли два листочки, де під графою «Назва заходу» було багато складнопідрядних речень на слів 10-15 у кожному. А хто, що і як нам ніхто не пояснив. Тоді стало ясно, що молодіжної політики в Україні немає і її створювати треба з нуля.

Чому саме молодіжні центри?

В центрі підтримки реформ при кабміні на той час сиділа одна дівчина. І от вона запитала мене, а яка користь моєму брату в селі від вашої оцієї діяльності. І це була гарна ідея. А що треба зробити, щоб будь-кому - Петрику, Мишку чи Марічці, доходила молодіжна політика? Ну і тоді стало зрозуміло, що треба, аби в кожному містечку чи селі було місце, де молодь могла зібратися та про це поговорити.

Але ж якщо створити такий центр, пустити туди ту молодь, вони самі наврядчи почнуть говорити про молодіжну політику та реформи.

Ви праві, ми теж про це одразу подумали. Тому прийшли до висновку, що треба ще й таких людей, які б з ними могли працювати. І о диво, ми виявили, що в нашій країні немає тих, хто б працював окремо з молоддю. Тому ми створили два проекти, один називається «Молодіжні центри», інший - «Молодіжний працівник».

То ви ще й навчаєте новій професії?

Ну можливо. Цю програму пройшло вже декілька сотень людей. Академія держуправління навіть задалася питанням щодо створення нової професії, щоб поруч з педагогічним та соціальним працівником з’явився ще й молодіжний. Деякі люди кажуть, мовляв, п'ять разів їздили на різноманітні двотижневі семінари підвищення кваліфікації, і за три дні "Молодіжного працівника" дізналися більше ніж за усі ті рази семінарів. Це називається робота не заради процесу, а заради результату.

Хотілося б  більше почути про самі молодіжні центри – яке в них покликання?

Молодіжні центри дають можливість молоді розвиватись, знайти себе, розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя. Поліпшують взаємодію молоді та держави, активізують громадські молодіжні ініціативи та посилюють захист молоді. Молодіжні центри повинні стати домівкою для молоді у їхньому місті. В ідеалі має бути не тільки один молодіжний центр. Це має бути домівка, куди можна було б прийти і просто поспілкуватися  з друзями, щоб там була гарна співпраця між тими, хто працює в школі, тими, хто працює зі студентами і власне, волонтерами та громадськими організаціями. Тобто, має бути такий трикутник – між державою, місцевою владою і молоддю, яка туди приходить. Уявіть, в Європі в кожному районі є місце, де дитина може прийти безкоштовно, наприклад, на курси профорієнтації, написати якісь тести, послухати різноманітні лекції, поспілкуватися з однолітками, обговорити важливу політичну подію чи подивитися фільм. Також такі центри мають організовувати поїздки по країні, бо в нас дуже сумна статистика - близько 70 відсотків дітей не виїжджали за межі області. Всіх дітей і молодь просто необхідно возити туди, сюди і назад по декілька разів. Якщо середньостатистична дитина із міста Лутугине була б раз у Львові, раз у Сумах, раз у Києві, і мала досвід плідної праці з молоддю того чи іншого регіону, я впевнений, що сепаратисти, які б прийшли в їхню міську раду, швидко звідти б вилетіли різними народними методами.

На вашу думку, чому раніше не було ініційовано створення подібних осередків для молоді, адже така практика в Європі використовується десятками років?

До цього часу міністерство чомусь думало лише про одне: створення Національного будинку молоді. Тобто в Києві побудувати великий дім і з ним всі проблеми молоді мали б зникнути. До речі, в деяких обласних центрах  досі думають, що побудувавши одну споруду в центрі країни, в селах у дітей зникнуть питання щодо молодіжної політики. Хоча вони, певно, навіть і не з’являться, бо вони навіть й не почують, що таке існує.

Наскільки важлива підтримка молодіжних центрів на законодавчому рівні? Якщо депутати не підтримають таку ініціативу, що робитимите?

Звичайно важливо. Але якщо ти починаєш щось робити, ти розумієш, що цього немає в законі, коли ти дописуєш це в законі, ти розумієш, що цього немає в бюджетному кодексі. Тобто воно в законі може бути, але грошей на це немає. Тому ми паралельно розвиваючи молодіжні центри та спеціалістів, поступово набираємося досвіду як це задовбувать Верховну Раду, депутатів, Міністерство і так далі. В принципі, досвід є вже позитивний, наприклад Мністерство фінансів та Міністерство освіти висловлюють нам підтримку. А закон це просто так званий "чарівний пендель" від Верховної Ради, що час вже робити зараз і негайно. Хоча і без закону молодіжні центри вже створюються, тому що люди визнали цю проблему. А закон в кінці кінців має бути, щоб зафіксувати цю систему, аби було дуже лаконічно зрозуміло як ця система працює.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...