App Store Google Play

Придніпровська залізниця виловловатиме "зайців"

09.04.2017 09:00
Придніпровська залізниця виловловатиме "зайців"

З 1 квітня до 1 травня на Придніпровській залізниці проводиться місячник підвищення дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні. Мета місячника – підвищити якість обслуговування пасажирів і активізувати протидію безквитковому проїзду в приміському сполученні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу регіональної філії Придніпровської залізниці.

Упродовж цього періоду в приміських поїздах магістралі пройдуть спеціальні рейди з виявлення «зайців», а також перевірки оформлення проїзних документів пасажирами пільгових категорій. Підроблені посвідчення на право пільгового проїзду та недійсні абонементні квитки вилучатимуться.

На залізничних вокзалах значно посилять перонний контроль, контроль на турнікетних системах, а також за посадкою пасажирів у поїзди. Перевірятимться і робота провідників, зокрема, чи відповідає вартість оформлюваних ними квитків фактичній дальності поїздки пасажира.

Оплата проїзду або оформлення квитка, який дає право на пільговий проїзд, - це обов’язок пасажира. За наявності каси пасажиру належить придбати квиток на станції відправлення, за відсутності – безпосередньо у провідника і зберігати до кінця поїздки. В обох випадках слід оплачувати повну вартість поїздки.

Тим, хто користується послугами приміського залізничного транспорту постійно, варто звернути увагу на абонементні квитки – це зручно та вигідно.

Працівники залізниці закликають не підтримувати своїми діями недобросовісних провідників. Свідома і чесна оплата проїзду у приміському сполученні допоможе залізничникам вчасно оновлювати рухомий склад і підвищувати якість обслуговування пасажирів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...