App Store Google Play

Таксі для людей з обмеженими можливостями: яка ціна послуги?

08.04.2017 20:00
Таксі для людей з обмеженими можливостями: яка ціна послуги?

У Дніпрі закупили два соціальних автобуса для візочників. Тепер, щоб доїхати до лікарні, на заняття і навіть у ЖЕК, можна замовити спеціальне таксі. Правда, тільки 3 рази на місяць. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Ольга студентка, пересувається на візку, звичайний громадський транспорт їй не підходить, тож користується соціальним таксі:  «Користуюся, зазвичай, коли у мене сесія, так як дуже незручно їздити у маршрутці. У це таксі не потрібно пересаджувати мене, потім окремо коляску, а відразу зручно заїхати».

У лікарню чи до університету  – для пересувань батьки викликають соціальну службу. Альтернативи у родини немає. Лариса Семенченко, мати Ольги, пояснила:

«Можливості самостійно перевозити ми не маємо, оскільки це  дуже складно. Я не можу керувати автомобілем, а на звичайному транспорті важко, бо там сходинки. З низькими підніжками транспорту у нас немає».

Схема посадки доньки у таку машину проста: мати підводить Ольгу до маршрутки, а далі справа за водієм.

«Перевозимо, допомагаємо таким людям, які потребують цьго. Складність у тому, що відповідальність велика», - прокоментував водій соціального таксі Вадим Підгірний.

Таких маршруток у місті тепер 4. Проте, поки що з більш ніж 2 тисяч інвалідів міста, соціальним таксі користуються лише 362 людини.

Євген Скляр, директор міського Центру соціальної допомоги зазначив: «Для того, щоб скористатися службой таксі, необхідно зареєструватися, тобто стати на облік у міський центр соціальної допомоги».

На 2 таких таксі з повним оснащенням з бюджету міста ще у 2015 році виділили 1 млн. 900 тис. грн., проте закупили маршрутки тільки тепер. Послуги соціального таксі безкоштовні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...