App Store Google Play

«Рідна» фірма Єрмолаєва продала Дніпропетровській ОДА техніки на 130 мільйонів

08.04.2017 15:45
«Рідна» фірма Єрмолаєва продала Дніпропетровській ОДА техніки на 130 мільйонів

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації 3 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Альфатех» спецтехніки для санітарного очищення та благоустрою населених пунктів на 129,95 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наші Гроші".

До кінця року поставлять 21 навантажувач, три бульдозери, три гусеничні екскаватори і статичний компактор для ущільнення відходів. Гарантійний строк на екскаватори становить два роки або 2 тис мотогодин, а на решту техніки – рік або 2 тис мотогодин.

У травні 2016 р. департамент замовив цій самій фірмі спецтехніки на 95,98 млн грн. Тоді компактори та бульдозери з такими ж характеристиками коштували відповідно на 6% і 14% дешевше – по 6,70 млн грн. і 4,54 млн грн.

На нинішньому тендері ексклюзивний дистриб’ютор заводу «Doosan» (Південна Корея) питав про можливість участі лише з екскаваторами та фронтальним навантажувачем, бо не торгує бульдозерами і міні-навантажувачами. Замовник відповів, що купує товари в межах єдиної процедури. Представником «Doosan» в Україні є група компаній «Індустрія», до якої входять ТОВ «ТД «Тракторсервіс» і ТОВ «Індустрія Запчастина».

ТОВ з ІІ «Юромаш» Ганни Покотилової не допустили до аукціону через відсутність відгуків і додатку до аналогічного договору та відомостей із держреєстру, а також невідповідність гарантійного обслуговування фронтального навантажувача. Крім того, фірма вказала нежитлову будівлю з офісом і складом на території ВАТ «Полтавський ГЗК» у Горішніх Плавнях, але перевірка за майновими реєстрами показала, що вона не володіє цією нерухомістю. «Юромаш» оскаржив своє відхилення в АМКУ, але адмінколегія не задовольнила скаргу.

Дорожчими конкурентами стали ТОВ «Бустер» Наталі Товпік і ТОВ «Техноплаза Україна», яким володіє Ненсі Гейл Мартін зі США. Учасники жодного разу не знижували ціни під час торгів.

Дніпровський «Альфатех» зареєстровано на вірґінську компанію «Альфатеховерсіз Лтд» та Олександра Романюка.

Романюк керує ТОВ «Торговий дім «Альфатех», заведеним на вірґінську «Альфатех Комерс ЛТД». Цей же офшор є засновником низки фірм (ТОВ «ТНП.Ком», ТОВ «Торгівельна група Лунапак») разом із «Альтус Ассетс», яку пов’язують із мільйонером Вадимом Єрмолаєвим.

До 2008 р. «Альфатехом» напряму володіло ТОВ ВКФ «Укрсельхозпром» Вадима Єрмолаєва. Саме після зміни власників фірма почала отримувати держпідряди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...