App Store Google Play

Під загрозою руйнування: Яворницького 41 створює небезпеку для жителів будинку

08.04.2017 09:45
Під загрозою руйнування: Яворницького 41 створює небезпеку для жителів будинку

Мешканці будинку по проспекту Дмитра Яворницького, 41 б'ють на сполох: місяць тому вони стали помічати тріщини в будинку, а несуча стіна одного з під’їздів відхилилася більш ніж на півметра і загрожує комунікаціям. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське ТБ Дніпро.

«Два будинки в напівзруйнованому стані почали складатись і потягнули за собою наш житловий будинок, що стоїть поруч», — говорить мешканець будинку по вул. Яворницького, 41 Олександр Винокуров.

«Сусідній будинок стояв зруйнований більше ніж двадцять років. Було неприємно з естетичного боку, але ж після цієї зими у нас з’явились тріщини, які збільшуються на очах», — додає Вікторія Малиновська. 

Мешканці будинку дослідили ситуацію і з’ясували, що під будинком були забиті колектори, навколо дому і в підвалі стоїть вода. У під’їзді, який примикає до одного з напівзруйнованих будинків, ситуація найгірша: деформація стін помітна неозброєним оком. Представники фірми-власника земельної ділянки змушені були перенести вхідні двері.

«Ми написали листи в усі можливі інстанції: і міському голові, і до Соборного району, повідомили прокуратуру і Державну службу надзвичайних ситуацій. За законом нам мають дати відповідь за 10-30 днів. Але ситуація потребує негайного реагування», — коментує голова ініціативної групи мешканців будинку по вул. Яворницького, 41 Володимир Поліщук.

Директор департаменту житлового господарства Владислав Грицай прокоментував ситуацію: «Напівзруйновані будинки — це приватна власність. Враховуючи, що будинки розташовані в історичній частині міста, напевно, так довго йде оформлення документів на будівництво на цьому місті».

Представники фірми-власника будівель, що прийшли під час спілкування мешканців дому з пресою, підтвердили, що в системі каналізації був прорив, і це підмивало фундаменти будинків, але зараз він ліквідований, і воду викачають. Протягом місяця буде проведено реконструкцію будівель. Довге оформлення документів на будівництво пояснюють процесами декомунізації: «Фірма-власник мала називалася «Карл Маркс», а тепер ми змінили документи на нову назву «Яворницький», тому процес затягується. Ми не можемо почати роботи», — коментує керівник ТОВ «Яворницький» Віктор Кобець.

Як повідомляє сайт Міністерства юстиції, одним із засновників ТОВ «Яворницький» є компанія «Травон Венчерс ЛТД», зареєстрована на Британських Вірґінських островах, а одним із кінцевих бенефеціарів є Сергій Касьянов, голова Дніпропетровської державної облдержадмінстрації у 2005 році.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...